Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hét zabálással lehet tartós...

1 hét zabálással lehet tartós hízást elérni?

Figyelt kérdés
Mondjuk zabálni nem tudok, de ma volt a szülinapom és süti van ... SOK :D És elhatároztam hogy amíg van addig eszek, mivel amúgy nem eszek sütit máskor nagyon. És amúgy is híznom kéne 10 kilót, de eddig próbáltam normális kajával hízni, de normális táplálkozással híni nem lehet erre rájöttem, így kihasználom ezt a lehetőséget. Szóval 1 hét alatt lehet tartósan felszedni, ha mellette heti 3-4x edzésre is járok (evezés)?
2014. febr. 5. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz, akkor természetesen többet kell enned, mint a napi szükségleted, emellett pedig mozognod kell. Sütikkel is lehet hízni, főleg, ha cukorbeteg akarsz lenni, vagy egy életre kiábrándulni az édes kajákból. :D
2014. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a mai adagommal kiábrándultam, pedig nem is ettem sokat, de nem tudok sokat enni. :D De nem tudom túlenni, még megenni se tudom a napi minimál kalória mennyiségem. Néha megszámolom, és nagyon kevés jön ki.
2014. febr. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!