Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Non-stop kajas vok, mit tegyek?

Non-stop kajas vok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 eves csaj
2008. júl. 19. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy egyél:) De csak akkor ha valóban az vagy,és nem mindegy mit mikor.Lehetőleg gyümölcsökkel edd tele magad, most úgyis szezonja van.Ha pedig eleget eszel és mégis éhesnek érzed magad akkor irány a doki, lehet valami betegség tünete is esetleg.
2008. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszek en ,de nem ehetek mert elhizok es mind monjdak mar igyis hogy duci vagyok,meg mondjak hogy fogyokurazzak igy hogy egyek???
2008. júl. 20. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy unalmadban eszel...ezen én is átestem igaz én fiú vagyok, de engem is mindig piszkáltak...ha meg tényleg éhes vagy egyél gyümölcsöt zöldséget...nyersen vagy sushit.
2008. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De van olyan is hogy unalmamban eszek!Azert koszi
2008. júl. 20. 00:52
 5/7 anonim ***** válasza:

ha éhes vagy, egyél normálisan, de a szemét kaját meg édességeket akkor is próbáld kerülni, arra nincs szükség a fejlődéshez, növekedéshez, vagyis hát negatív értelemben van...


ha unalmadban eszel, akkor meg foglald le magad, vagy egyél salátát, attól nem fogsz elhízni. vagy kapjál be egy rágót, bár attól sokan még éhesebbek lesznek, és megemeli a gyomorsavat, ami nem igazán egészséges.

2008. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a te korodban én is nonstop zabáltam! :D aztán most 27 évesen pont jó a súlyom...szal nem fogsz elhizni csak mozogj mellette! Ja,és kevés édesség,chips,kóla de sok egészséges kaját egyél,sovány húst,tejterméket,barna kenyeret,halat,gyümi-zöldség stb.akkor nem lesz gond.
2008. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!:*
2008. júl. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!