Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi miatt lehet, hogy a túrós...

Mi miatt lehet, hogy a túrós csuszától többször is beteg lettem?

Figyelt kérdés

egyszer annyira erős gyomorfájdalmam lett tőle, hogy azt hittem összesek.. máskor kihánytam..


mi lehet benne, amitől ennyire érzékeny vagyok rá? általában nem eszek tésztát, de a tejtermékeket, túrót, tejfölt igen és semmi bajom nincs tőle..


valakinek valami hasonló volt már? saját tapasztalat..valami ötlet?


köszi előre is!


2013. febr. 26. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló. Nálam az tette be a kiskaput, mikor édesen, megcukrozva fogyasztottam. Sósnál nem volt bajom.
2013. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig rosszul vagyok tőle, pedig egyébként a túrós sütiket bírja a gyomrom, vagy a tejfölre, vagy a szalonnapörcre gondolok, mert én kisütött házi szalonna zsírjára teszem és jól megszórom ropogós kis szalonnadarabokkal, annak az íze jön fel mindig a gyomromból.
2013. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a túrógombóctól görcsölt be gyakran a gyomrom, nem tudom, miért.
2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
laktóz és liszt érzékenység miatt lehetségesek ezek a tünetetek szeritem..
2013. febr. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!