Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egy számomra...

Hogyan tudnék egy számomra megfelelő étrendet összeállítani? Lehetőleg az interneten.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok 176 cm 75 kg, viszonylag elfogadható testfelépítéssel, atletizáltam, ami formában tartott, ám most hogy felhagytam vele mással kell pótolni. Szeretném azt a "Hollywood-i testet" elég idiótán hangzik, de milyen étrendet, diétát javasoltok?
2014. febr. 21. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha dietetikushoz fordulsz. Ő összeállítja az igényeidnek és életkorodnak megfelelő étrendet.
2014. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Az atletizálást akarod étkezéssel pótolni és attól vársz Hollywood-i testet? :) Vagy csak én értettem félre.

A dietetikusok (tisztelet azon felvilágosult kivételeknek, akik haladnak a korral) semmi olyat nem fognak neked írni, mondani vagy ajánlani, amit internetről ne tudnál összeszedni. Ennek nagy része meg/túlhaladott. Nézz szét inkább testépítő oldalakon. Ezeken is a kövület. Érdemes megnézni a cikk dátumát.

2014. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha a profi étrendet akarsz, akkor menj dietetikushoz, ha elég a gagyi akkor nézegess étrendet a neten.
2014. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
:)
2014. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!