Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok magamnak étrendet...

Hogy tudok magamnak étrendet összeállítani? Lehetséges interneten?

Figyelt kérdés
Ha neten keresztül sem menne, akkor hol találok dietetikust? Ez mennyibe kerülne? 10-15 kg-ot szeretnék leadni fél év alatt. 15 éves lány
2009. márc. 9. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Én inkább a 90 napos diétát javasolnám neked. Én is 15 kg-tól szabadultam meg ennek a diétának a segítségével. És legalább éhezned sem kell. Persze, ha van időd és kedved egy kis mozgás még gyorsabbá teheti a folyamatot.


Sok sikert és kitartást neked! :)

2009. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy belevágj a 90 naposba. Már bocs de az nem komplett aki egy 15 éves fejlődésben levő lánynak ilyet tanácsol. Írtam már neked várom a leveled.
2009. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot, de a 90 naposat tényleg nem szeretném, mert nemtudom, hogy melyik napon mit lehet enni és stb... Mindenképpen szeretnék mozogni is, de mellette diétázom. Csak egy legmagicem van, futni pedig majd csak jobb időbe tudok eljárni...
2009. márc. 13. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire nyugodtan ehetsz zöldséget gyümölcsöt, barna kenyeret, rozs kenyeret, én reggelire általában kis sonkát összetekerek sajjtal mellé paradicsom, na de én nem vagyok egy nagy evö :) ebédre próbálj meg köretek helyett zöldséget enni sok főzelék, ha húst eszel akkor inkább a sovány húsokat válaszd , semmi cukros üditő, hetente próbálj meg csak 1x-2x nassolni , cukor helyett használj mézet , vacsorára már csak zöldséget joghurtot egyél, és 7-8 óra után illetve lefekvés előtt 3-4 órával már nem nagyon :) napi 30 perc futás 30 perc séta vagy egy ora bicikli is jo :)
2009. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és kerüld a nyulós tésztákat is :palacsinta,nokedli, spagetti, bolognai ( az előző voltam )
2009. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! 15 évesen tényleg ne nagyon csinálj semmi drasztikusat.. Fél év alatt simán le tudsz adni annyit, ha nem is követsz semmi komolyabb fogyókúrát.


Próbáld meg elhagyni az üdítőket, cukor helyett mézet v. édesítőszert használj.. Tésztákat, fehér kenyeret hanyagold.. vagy legalábbis, ha kívánod, ritkán egyél és mértékkel. Sok gyümölcs, még több zöldség.. Sovány húsok, pl csirkemell..


Reggelire kéne enned vmi teljes kiőrlésű szénhidrátot, némi fehérjét és vmi gyümölcsöt. Azt mondják ezzel elkerülhető, h a nap folyamán rád törjön a szénhidrát "utáni vágy" :D Szóval viszonylag kiegyensúlyozott lesz az étvágyad napközben.. (nálam legalábbis működik)


Ebédre egyél húst zöldség körettel, vagy valami főzelék-félét.


Estére pedig zöldség, gyümölcs vagy joghurt.. Végül is mindegy, csak könnyű legyen és a szénhidrátot lehetőleg hanyagold..


Ha édességre vágysz 1 kis kocka étcsoki vagy vmi lightosabb belefér.. Fél évig mindent megvonni magadtól hülyeség. Egyébként én ha édességre vágyom norbis túrórudit v pudingot szoktam enni, sztem iszonyat finomak, ahhoz képest, h édesítőszerrel csinálják.


És persze sok-sok folyadék..


Sok szerencsét :)

2009. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most is nyugodtan elmehetsz futni, én este hat után szoktam, a húgom meg kora reggel.
2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A 90 naposok tulajdonképpen épp azt eszik, amit az előttem hozzászólók leírtak, csak be van osztva nekik napszakra, napra pontosan...
2009. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
szia. szerintem nyugodtan vágj bele a fogyókúrába, de ne legyen drasztikus. én 13 évesen kezdtem el fogyókúrázni (akkor 80 kg voltam). azóta is mindig fogyókúrázok (25 vagyok). nekem akkoriban lement fél év alatt 20 kg. mindennap aerobik torna kazettára kb 1-2 óra. heti 3-4szer bicikli, vagy úszás. és heti 2-3szor futottam is. sokat reggeliztem (szinte bármit), hogy legyen energiám, ebédre nem ettem túl sokat. pl. süteményt, üdítőt, kenyeret teljesen kiiktattam az életemből. és nem vacsoráztam, max uzsi 5 körül. úgyhogy próbáld meg, de ne drasztikusan. sok szerencsét!
2009. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
www.kcal.hu
2009. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!