Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mindenből beviszek 100%ot...

Ha mindenből beviszek 100%ot akkor profi vagyok? Ha mindenből összeválogatom a Napi Beviteli Érték (INBÉ) ből?

Figyelt kérdés

Akkor az azt jelenti nem hízok el, nem halok éhen, mert mindenből PONT megvan a 100%?


Szóval minden terméken megnézem a csokin mennyi az adott cucc, mennyi az üdítőben, meg ilyesmiken, és mindenből annyit eszek hopgy kijöjjön a 100%.

Ez jó?



2014. febr. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem. Lehet, hogy az ajánlott napi mennyiséget beviszed, de pl. 100 gramm szénhidrát zöldségből az messze nem ugyanaz, mint 100 gramm szénhidrát cukorból, vagy (fehér)lisztből, és ez elég sok alkotóelemre igaz.
2014. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

INBÉ eleve kamu.


Másrészt csak egy átlagolás, még kamuként is csak egy átlagolt kamu, tehát úgy 96%-ban hülyeség.


Tehát ha 100% inbé szerint eszel, akkor úgy 4%-ot lehet jól csinálsz a táplálkozásodban :D

2014. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha én mindenből megenném a 100%-ot, úgy meghíznék, mint állat! Kicsi nő vagyok. A szervezetemnek messze nincs szüksége 2000 kalóriára naponta, sőőőőt! :D
2014. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!