Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok folyton éhes!?

Miért vagyok folyton éhes!?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Folyton tudnék enni.

Reggelire eszem egy zsömlét, majd suliba még egyet + valami nasit. Amikor hazaérek eszek ebédet.

Eddig délután nagyon ritkán voltam éhes, de az utóbbit egy hétbe délutánonként majd' kilyukad a gyomrom. Hiába eszek meg több almát is, vagy egy szendvicset, nem csillapodik az étvágyam.

Azt kérlek ne írjátok, hogy egyek, mert azért elég sokat eszem... és így sem vagyok megelégedve az alakommal, tehát fogyni szeretnék.


2014. febr. 25. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Miket eszel még gyorsan felszívódó szénhidrátokon kívül. Korábban nem voltál mindig éhes? Vércukorszintet nézték valamikor? A farkaséhség a cukorbetegség egyik jele lehet. Mennyi folyadékot fogyasztasz?


Milyen magas vagy és mennyi a súlyod (a fogyás miatt)

2014. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!