Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak kevés idő alatt...

Ricsi13 kérdése:

Hogy hízzak kevés idő alatt sokat?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok 8.-os és pincérnek akarok továbtanulni de orvosi vizsgán is át kell hozzá mennem és eléggé kicsi vagyok 163 cm helyett 157 cm vagyok és 50 kg helyett 44 kg. Ugy tűnik hogy áprilisban vagy márciusban lesz az orvosi vizsga.Hogyan hízzak ilyen kevés idő alatt sokat?Ja és étvágyam sem sok szokott lenni.

2014. márc. 2. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy . Ne akarj ilyet csinálni.
2014. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, a pincársuliban méretkorlátozás van ?
2014. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2014. márc. 2. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mik vannak! Ezt nem tudtam. Sajnos magasságon nem lehet változtatni. Zabálni lehet csülköspacalt csokitortával chipset gumicukorral napi szinten, akkor elhízhatsz ,de akkor is csak a súly lesz meg,ami gondolom kevés.
2014. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sowilo ***** válasza:

Ne legyél pincér, ennyi. Egy ilyen hízási folyamat nagyon káros lehet az egészségedre, mivel egészségtelen táplálkozást kíván meg, később gondjaid lehetnek belőle. Nem tudod ennyi idő alatt a súlyodat izomtömeggel növelni, csak zsírral. És akkor ez csak a súly, a magasságodat még mindig nem változtattad meg.


Egyébként szinte mindegy hova mész tanulni, úgyis a középsuli/gimnázium után fogod eldönteni, mi leszel. 14 évesen még biztos, hogy nem tudod.

2014. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Denta válasza:

az étvágy meghozásához:1-2 gerezd fokhagyma vagy beszéj az orvosoddal hogy miféle étvágyjavítót tud ajánlani

Táplálkozás:egyél olyan dologokat amiket afogyókurázók elkerülnek pl:szalonna,csoki,chips stb.

2014. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sowilo ***** válasza:

# 6


Ezért a hasznavehetetlen, nemigaz kommentért kár volt koptatnod a drága billentyűzetedet...

2014. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!