Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nektek milyen a vásárlási és...

Nektek milyen a vásárlási és táplálkozási szokásaitok?

Figyelt kérdés

Fontosnak találom, hogy ezt megosszam veletek:


https://www.youtube.com/watch?v=8f8wxKWWxFA&noredirect=1


2014. márc. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem található a videó.
2014. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy ételt szemétbe dobjunk. Nagyon ritka az, hogy kidobok valamit, inkább olyan ételt, amit valakitől kapunk, pl. a gyerekek apja nem tudom miért, de szokott a gyereknek főtt ételt küldeni, de akkora fazékkal, amennyit nem bírnának megenni 3 hét alatt sem. Hiába mondják neki, hogy nem kell. Ezt is, ha tudom, lefagyasztom kisebb adagokba, de ha tele van a fagyasztó, akkor 4. nap megy a kukába. És hiába mondják a gyerekek az apjuknak, hogy ne adja, valahogy nem fogja fel, szegényke ilyen kicsit mentális beteg. De engem borzasztóan dühít ez az ész nélküli pocséklás, mert azt a pénzt másra is költhetné, hiszen nem valami gazdag.
2014. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
istenem... örülünk ha van enni, nemhogy kidobjuk
2014. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!