Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja lisztérzékenységet diagnosztizáltak nálam a diéta miatt pedig nagyon lefogytam (165 centi és 50 kilo vagyok). Mivel sajnos a főbb hízlaló ételekről (kenyér tészta gyorskaja édesség) le kellett mondanom a kèrdésem az lenne hogyan tudnèk mégis 3-4 kilot magamra szedni ? Nagyon nem érzem így jól magam olyan vagyok mint egy csontváz

2014. márc. 5. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Renegetg étel van amihez nem kell lsizt. olvass utána a paleolitos édességeknek. sok midnennel lehet helyettesiteni a buza lisztet na meg sok féle liszt van már ami jó ilyenre. (pl kókusz, gesztenye, len stb) Sok féle kenyér is van lisztérzékenyeknek. Tésztából is van glutén mentes.
2014. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen természetesen tudom mivel 2 hónapja diétázom viszont ezek nem túl hízlalóak
2014. márc. 5. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A gm kenyerek ugyanolyan hizlalóak, mint a hagyományos, mivel a főbb gabonák tápértéke hasonló. A kukorica és a rizsliszt is hizlal, csak mivel a bélbolyhaid le vannak pusztulva, egyelőre töredéke szívódik fel annak, amit megeszel. Kell egy fél-egy év, mire helyre áll a rend, akkor majd hirtelen visszajönnek a kilók (tapasztalat).

A tészták is ugyanolyan kalóriatartalmúak, mint a búzás :)

2014. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sütiket is ugyanúgy süthetsz (sajnos) ugyanannyira hizlalnak azok is :D

Én a 177 cm-hez 64-ről 56 kilóra fogytam, mire kiderült a betegségem. Nem a diétától fogysz, hanem attól, amit a glutén a szervezetedben okozott. 60-ra hamar visszahíztam, de utána egy évig nem jött vissza több. Most már elértem a normál súlyom, figyelnem is kell, mit eszek, mert több is feljönne...

2014. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök köszönöm szépen a válaszokat !:))
2014. márc. 6. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookon a gluténmentes konyha és lisztérzékeny hétköznapok nevű csoportot ismered? Gyere, csatlakozz :)
2014. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utánna nézek köszönöm:)
2014. márc. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!