Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyni szeretnék reggelire,...

Ha fogyni szeretnék reggelire, ebédre és vacsorára mik azok amiket egyek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2014. márc. 22. 18:40
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
Csak reggelire, ebédre és vacsorára akarsz lefogyni?
2014. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vesszőt egy szóval elöbbre is rakhattam volna. de szerintem érthető a kérdés ettől még.
2014. márc. 22. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, van egyetlen mindenki számára működő recept?

Sokféleképpen lehet fogyni. Azt ajánlom, olyat válassz, ami Hozzád passzol. Nekem pl. totál esélytelen lenne a zsír vagy akár a kalória komoly limitálása, amit sok fogyózó alkalmaz, úgyhogy én máshogyan csinálom, a szénhidrátot igyekszem levinni, ami nálam és amúgy sok más embernél működik is. Azzal nem szoktam foglalkozni, hogy milyen napszak van, de attól még lehet, hogy számít, nekem egyszerűen túl bonyolult és antihedonista lenne az.

Személy szerint ajánlom a tojást, sok zöldséget, utóbbi egy részét nyersen, de ehetsz húst is, főleg, ha házi vagy vad... Tojásból is a jóféle házi mellett vagyok, sajna olyat nem könnyű szerezni, de ebbe ne menjünk bele. Az olajos magvakkal és a gyümölcsökkel sincs baj, ha nem vagy allergiás rájuk, visszafogott mértékben semmiképp. Tudnék még erről írni, de rengetegszer le van írva a fogyókúrás szekcióban, persze nem mindig ugyanazt tiltva és piedesztálra emelve, az emberek már csak ilyenek.

2014. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiiii ***** válasza:

Én inkább a szavak sorrendjébe kötnék bele. :D

Amúgy könnyebb azokat leírni, amiket nem kéne, hogy egyél.

Mellesleg sportolni is kéne.

2014. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen vissza olvasva nagyon hülyén hangzik abban a pillanatban még nem tünt hülyeségnek..xD

Sportolni maximum itthon tudok edzeni más lehetőség nincs.

Futni nem szeretnék például, edzésre nem tudok járni (egy ideig)

2014. márc. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!