Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszeretnek kezdeni, rendesen,...

Elszeretnek kezdeni, rendesen, egészségesen étkezni, de ugyan akkor fogyni is szeretnék, de fogalmam sincs, hogy mi jó reggelire, ebédre, vacsorára, meg mennyi kell a szenhidratbol stb?!

Figyelt kérdés

Na szóval . Olvasgattam itt es írtak , hogy ha csak azt eszed akkor csak izpmbol fogys Tehát nem jó , kevés szenhidrat stb stb..

A keresem az lenne , hogy ha valaki ezt össze tudná foglalni , hogy miből mennyit kell pl , szenhidrat .

Reggeli re pár dolgot össze írni

Ebédre

Vacsorára

168 cm vagyok es 75 kg . Elkezdtem sportolni. De az etkezesemen is valtoztatni akarok , de egyáltalán nem tudom , hogy mi a jó es mi nem :/.. szóval ha mindegyik étkezéshez odairnal par dolgot abból en mar össze tudnam hozni .

Előre is köszönöm a segítséget


2013. ápr. 30. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj nem kell túl bonyolítani. Tudom elcsépelt dolgot írok és lehet már mások is mondták.


Egyél kicsit kevesebbet mint a napi kalóriaszükségleted + sportolj rendszeresen és fogyni fogsz.


Étkezés napi 5-6x kisseb adag.

Sport: heti 3-4xmin 45-60 perc aerob/zsírégető edzés.


Számold ki a kalóriaszükségleted itt a sport hozzáadása nélkül:

[link]


A kapott értéket oszd el a kalóriát 5-6-tal és annyi kalóriát egyél meg egyszerre. A sport fogja biztosítani a kalória hiányt. Mozogj minél többet, főleg futás, bicikli, úszás, aerobik és hasonló aerob jellegű sportok. Itt a nyár annyi lehetőség van. Jól égeti a zsírt a kirándulás, túra. Persze nem mehet minden nap az ember kirándulni, de ha van lehetőséged menny minnél többször, főleg dimbes-dombos vidékre. Én egyszer elmentem egy kéthetes vándortáborba, ahol minden nap 20 km-t gyalogoltunk és úgy lefogytam... :)

2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. ápr. 30. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyers vega koszt! Csodákat művel. Nézz utánna a neten!
2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!