Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egészségesnek...

Szerintetek egészségesnek számít kb 2 hetente 1x Béres Natúr Varázs hashajtó teát fogyasztani?

Figyelt kérdés
illetve még azt szeretném kérdezni, hogy ha áprilisban jár le a szavatossága, már veszélyes inni?

2014. márc. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A szavatossága miatt nyugodtan megihatod.

Ha rendben a székleted, akkor minek hashajtó? Tudom, van béltisztítás, sokan hisznek benne, lehet, hogy igaz is, nem tudom, de minek két hetente hasmenést okozni magadnak?

2014. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rendben szokott lenni, majdnem minden napos, de azt hallottam, hogy lerakódhatnak bizonyos dolgok a vastagbélben amik bélrákot is okozhatnak, méreganyagok jutnak a szervezetbe és néha kell egy teljes béltisztítás


ez igaz?

2014. márc. 29. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Igen, a vastagbelet érdemes időnként tisztítani, ez valóban egy olyan információ, amelyről sokan nem tudnak és amelynek érdemes utánaolvasni, de semmi köze nincs a hashajtó teához.


2. A teák nem lesznek negatív hatással a szervezetedre, de nem is érdemes csodát várnod tőlük. Nagyon kevés tea az, amely valóban hasznos bizonyos szempontból, de azok általában nem az ilyen nevezetű teák szoktak lenni, hanem az egyszerűbb és természetközelibb fajták.

2014. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!