Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elég rossz a közérzetem,...

Elég rossz a közérzetem, rosszul táplálkozom talán? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Candidám van, gyógyszer nem igazán segített így elkezdtem a diétát, nem eszem gluténos, cukros, tejes dolgokat.. Ezt kb 3 hónapja tartom is, nem éhezem, olyan ételeket csinálok, amiket ehetek.. Eszek zsírosakat is pl kolbász, oldalas, de inkább a csirke, pulyka van túlsúlyban..

Kb 1 hete vibrált a szemem reggel, ma is arra keltem, plusz hányingerem van, fáj a szemem, fejem.. Nem kívánok nagyon semmit, pláne húst nem.. Elég sok banánt eszek ( napi kettőt, tudom nem lehetne, de ezzel bűnözök csak).

Ez a diétától lehet vagy csak kimerült vagyok? Elég keveset alszom, sok munkám van, ami miatt idegeskedek is...


Köszi előre a választ!


2014. ápr. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A táplálkozástól biztos nincs, ha csak az említett húsféléket eszed, plusz nyilván gondolom zöldséget és gyümölcsöket is mellé.


A kevés alvás, az idegeskedés - ezek okozzák a panaszokat.

2014. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Ijesztgetnek,hogy cukorbeteg is lehetek,ha ennyire elhagyom a cukrot... Eddig inkább húst magában,savanyú káposztával,ubival,paprikával ettem,nem kívántam zöldséget.. Mostmár eszek zöldséget és a hús nem esik jól.. Eddig még nem diétáztam ilyen komolyan,ezért nem igazán értem magam,de remélem a szervezetem tudja mi kell neki..
2014. ápr. 2. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg leszel ha nem eszel cukrot? Ki mondott ilyen badarságot? Én pl. egyáltalán nem ehetek zöldséget, gyümölcsöt, mert a benne levő fruktóz mérgezi a májam, évek óta csak húson és tésztán élek és az alapbetegségemen kívül más bajom nincs is.
2014. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Kicsit beparáztam,mert van cukorbeteg a családban.. Hú,azért gyümölcs nélkül kemény lehet..
2014. ápr. 2. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezik is tőlem, hogy nem hiányzik-e a gyümölcs, erre azt szoktam felelni, hogy az a több hónapos kínszenvedés nem hiányzik ami pl. egy lekvároskenyér elfogyasztása után jött. :) Egyébként így visszagondolva az első 3 hónap engem is megviselt, mert hirtelen kellett elhagynom a cukrot de idővel hozzászokott a szervezetem, hogy nem eszem semmi édeset.
2014. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!