Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségesen táplálkozom, de...

Egészségesen táplálkozom, de rászoktam arra, hogy mindig étkezés közben tv-t nézzek vagy vmilyen filmet. Ennek nincs semmilyen rossz hatása?

Figyelt kérdés
Tudom bunkó kérdésnek hangzik, de állandóan azt hallom hogy ne nassolgassunk tv-zés közben. Vagy csak a nassolással van baj?
2010. márc. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a nassolással. Azért nem szabad tv előtt kajáni, mert akkor belefeledkezel, és hiába a finom csirkehusi meg a saláta, ha egy tonnát eszel meg belőle. A másik, hogy nem szépen rágsz, hanem olyankor inkább fal az ember. Na és nem utolső sorban az ételünket azért lehetőség szerint az asztalhoz ülve fogyasszuk el. :)
2010. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia. én ugyanezt csináltam régebben. jóbarátok és kaja... vagyis zabálás... ültem és ettem és ettem és ettem...


Azóta szétválasztottam a dolgot. Nem eszem film, sorozat közben.

Amúgy ennek az a rossz hatása, hogyha leülsz filmet nézni, egyből enni akarsz. Amolyan pavlovi reflex...


A moziban a 3 órás filmet úgy néztük végig a párommal, hogy nem ettünk semmi nasit. És végre a filmre figyeltünk, nem arra, hogy tömjük a fejünket! :)

2010. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj a mennyiséggel nincs baj, arra nagyon odafigyelek.
2010. márc. 23. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem lesz baj, tök mindegy, hogy eszed meg a normál adag egészséges kaját.

De szépen megterített asztalnál ülve a pároddal sokkal jobb az étel íze, még ha fogyókúrás is, mint úgy belapátolva, hogy nem is tudod, mit eszel, mert a TV-re figyelsz.

2010. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!