Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld széklet! Mitől lehet?

Zöld széklet! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, még sosem volt ilyen. Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi gond! :( Ma 2-szer is hasmenésem volt. Az első szokványos színű, szóval semmi különös, de utána elég zöldes/mocsárzöld színű hasmenésem volt. Azt hozzá kell tennem, hogy ettem párolt lilakáposztát, krumplit, húst, és nem sokkal ezután éreztem egy kis hasgörcsölést (lent, nem ahol az epe van) és ez lett. Azóta nincs (eddig), meg fájdalmam sem, epe/máj könyékén sem, semmi más tünet, de akkor is nagyon megijedtem. Lehet hogy az étel miatt, meg hogy túl gyorsan jött ki (olvastam, hogy ez lehet az oka hogy nem színeződik át barnára). Ugye nincs semmi baj?
2014. márc. 2. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és süteményt is ettem, olyat, aminek elég vajas a krémje. Lehet ez is közrejátszik, de az a furcsa, hogy sosem voltam érzékeny ételekre, bár ilyesmiket ritkán eszek...
2014. márc. 2. 16:20
 2/5 Sowilo ***** válasza:
Emlékszek, kisgyerek voltam, mikor anyám vett nekem egy csomag gumicukrot. Hosszúkásak voltak, és nagyon zöldek. Erős zöld színű székletem volt utána:D Gondolom tele volt színezékkel. Nem lehet, hogy ilyesmit ettél?
2014. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a káposzta színezhette, de szerintem ez inkább epe volt, csak az a kérdés, hogy a túl gyors emésztés volt az oka vagy más. De remélem az utóbbi, azóta nem volt egyébként bajom. :) Köszi a választ!
2014. márc. 2. 19:20
 4/5 Gyalog 111 válasza:

ennek a gumicukornak mi a neve nem tudja valaki?

(sötétzöld és hosszúkás)

segítséget köszönöm :D

2014. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:
Szerencsére már nem árulják... legalábbis én nem találkoztam vele régóta. :))
2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!