Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még mindig elégedetlen vagyok...

Még mindig elégedetlen vagyok (70 kg). Szeretnék még 10et lefogyni, de már amit most csinálok nem elég. Ez hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem fogyókúrázni. Kevesebbet ettem és minden nap szobabicikliztem 40 percet.14 kg ment le. A biciklitől egész formás combjaim vannak, de a hasam nagyon csúnya. Főleg csípő tájékon van még sok felesleg. A 40 perc biciklihez hozzátoldottam napi 100 felülést. HAtásos lesz? a felülések egyáltalán segítenek csípőre? Ha nem akkor mit csináljak? Nincs időm elmenni sportolni...
2009. febr. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a felülések nagyon hatásosak, de csak a hasad felső feléről fogja leszedni a husit.

Tedd a következőt IS:

feküdj a hátadra, kezed tedd a hasadra, mindkét lábad emeld derékszögben a plafon felé, hogy a csípőd még lenn legyen a talajon.

Feladat: emeld meg a popsit minél magasabbra, mintha ki akarnád rúgni a plafont. Ügyelj arra, ne menj fel gyertyába, hanem úgy emeld a lábad, mintha egy csőben lenne, tehát függőlegesen felfelé.

Semmiképp ne döntsd semerre, és ne emeld a fejed fölé sem.

ha ebből is megcsinálsz százat, le a kalappal... :D

2009. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)

Próbáld leváltani a szobabringát hetente 3X lassú kocogásra- az gyorsan lekapja a csípődről a felesleget. Jó, hogy 40 percig csinálod, tudod, a zsírégetés csak kb fél óra után indul be. Viszont a felturbózott izmaid akkor is többet "fogyasztanak", amikor éppen nem tekersz/futsz.


Felülések helyett én inkább a hanyatt fekszel és felfelé tolod a csípődet, ezen kívül a fenékizom erősítésére is kiváló térdelésből láblendítés hátra-oldalra típusú gyakorlatokat ajánlom.

2009. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!