Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorodom a kajáktól! Mit tegyek?

Undorodom a kajáktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van a szalámikból, kenyerekből, minden nap ezeket eszem suliban. A rántotta, túró, stb hányinger...


Egyszerűen nem tudok mit kitalálni vacsira, mindennel bajom van. Kivéve a gyorskaják, azokból bármikor bármennyit meg tudnék enni...


Most ilyenkor mi van? Komolyan a sírógörcs kerülget.. Éhes vagyok, de SEMMIT sem tudok enni...


2014. ápr. 9. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyira unalmas minden kaja.. Májkrémes kenyér, rántotta, virsli, kefir, joghurt, fúj mindegyik... :S
2014. ápr. 9. 19:59
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja kezdődött amúgy azzal, hogy natúr csirkemell volt itthon. Megéreztem a szagát és felfordult a gyomrom... Most képes vagyok már újra húst enni, de nem esik annyira jól...
2014. ápr. 9. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipp.Ne egyél reggel csak egy kicsit.Azután égész nap nem.SEMMIT!Közben tedd a dolgaidat ahogy szoktad,ha keveset mozogsz ezen napon mozogj kicsit többet.Majd este olyan 5 óra fél-6 körül egyél meg egy finom hamburgert,vagy pizzát!Be fog válni,ha nem írj.Van még egy két tippem.
2014. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hatha leesik a vercukrom es osszeesek. Koszi, jo tipp volt !!
2014. ápr. 11. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik minek kérdezel!Hülyeségeket meg ne irkálj.Próbáld csak ki!!!!!!!!
2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az hulyeseg, hogy leesik a vercukor?

Idiota!

2014. ápr. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!