Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorodom a hústól de izmosodn...

Undorodom a hústól de izmosodni szeretnék. Hús nélkül, hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
nem bírom megenni vagy kihányom ha bennt tartom meg nagyon rosszul vagyok tőle.fehérjeporozni/tömegnövelőzni meg nem akarok. mit tegyek így?
2009. júl. 4. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
bébitápszer!nem hülyeség!!!!!
2009. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na ne xD rozsaszín tütüt nevegyek fel edzés közbe ?:D bocsi de szerintem büszkeségi okokból ezt mellőzném:D
2009. júl. 4. 11:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"büszkeségi okokból ezt mellőzném"

Akkor a húsundorodat se reklámozd. Így nem nagyon tudsz izmosodni. Majd jön a sok vega, hogy egyél tofut meg ilyeneket, de az növényi eredetű és az egy kalap...

2009. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
az elsö vagyok!nem hülyeségböl irtam a bébikaját!tood lehet kapni kisüveges bébikaját én arra gondoltam!és hidd el nagyon jó!nem egy ember eszi ezt mert növeszt!(szerinted mért adják a kicsiknek????)de te tod!ha nem akkor meg húst kell enni!!!!!
2009. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

mi az h jön a sok vega?:D

na takaroggyáá elég volt ebből !!


figy a hústól nem leszel izmos, sőt... lényeg az egészséges táplálkozás (hússal vagy anélkül, sok zöldség gyümölcs) és akkor gyúrj.:D ennyi. nem a hústól izmosodik az ember.

2009. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
te is wc-n voltál mikor az észt osztották!(az elözö)ha valaki csak biokaját eszik az egy dekát nem fog izmosodni esetleg csak fogyni ugyhogy ez jó nagy baromság!én is a bébiétel mellet szavazok!napi egy és nösz mint egy répa ha mellete még gyúrsz is!ez hidd el jó módszer!sokan tapasztaljuk!!!!!
2009. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
nem mondtam hogy a bébitápszer nem jó :DD és ezek szerint az egészséges táplálkozás = bio kaja. Jól van most okosabb lettem.:D kösz.
2009. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a bébi papi nem össze paszirozott gyümölcsökből áll?
2009. júl. 4. 14:13
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
az van benne de sok tápszer is!
2009. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
a tjpep az is izmosit? mert en kiprobalnam !!!! remelem kapok valaszt.
2009. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!