Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elképesztő mennyiségű ételt...

Elképesztő mennyiségű ételt eszek meg, mégsem hízok. Miért?

Figyelt kérdés

Én eszek a legtöbbet a családban, mégsem ragad rám egy rohadt kiló sem. Pedig szeretnék már hízni, mert elég hitványul nézek ki.

176 cm, 60 kg

17/f



2014. ápr. 14. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Akinél nem segít az evés, ott sportolni kell és úgy megállnak a kilók, javaslom az edzőtermet, valakivel fogjatok össze pl.
2014. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy ektomorf testalkat (hormonháztartás, emésztés stb.) vagy felszívódási zavar (gluténérzékenység stb.)


Vagy keveset eszel, az elképesztő mennyiség nem egzakt megfogalmazás. Egy testépítő viszonylag elképesztő mennyiséget eszik meg amikor napi 4000-5000 kcal-t bepuszil. Nyilván sok szénhidráttal, hogy hízzon.


Szerintem.

2014. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:
16%

Hányszor kell még leírnom, hogy nem a kaja mennyisége, hanem a minősége a lényeg?


Először is iktasd ki a gabonákat és tejtermékeket az étrendedből, és a testsúlyod normalizálódni fog. Nyilván neked több fehérjére és zsírra lesz szükséged, egyél húst minden nap ha nőni szeretnél. A testmozgás sem elhanyagolható szempont, a legideálisabbak ilyenkor az erősportok.


Én is csoffadt voltam, nekem ez segített.

A másik lehetőség a tömegnövelő diéta, amit a testépítők is használnak. Ez kevésbé egészséges, DE valószínűleg még mindig sokkal jobb, mint a mostani étrended. Dönts.

2014. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!