Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 25 éves vagyok 50 kilo....

25 éves vagyok 50 kilo. Sajnos semmitöl nem hizok olyan alkat vagyok, de engem nagyon zavar hízni akarok. Babatápszertöl vagy tömegnövelötöl híznék?

Figyelt kérdés
fehérjétöl hízik az ember?
2014. ápr. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg még a levegőtől is hízok.. :( szivesen adnék neked a tartalékomból.. :D amúgy ha ilyen fajta vagy..nem hiszem, hogy bármitől is hízni tudnál. :/
2014. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy a béres csepp? étvágyam az jo mondjuk
2014. ápr. 27. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha felszívódási zavarod van, akkor nem fogsz hízni.


Vagy vizsgáltasd ki az ilyen típusú problémádat, vagy alapból kezdj gluténérzékeny táplálkozást.

2014. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leginkább el kellene fogadni az alkatodat olyannak, amilyennek a Jóisten megteremtette. Ha te 50 kg-ra vagy beállítva, akkor az összes szerved működése ezen a súlyon működik a legoptimálisabban. Most őszintén: te mindenáron néhány hülyének akarsz megfelelni, és szétcseszni a szervezetedet?


Öltözz jól, remekül el lehet takarni azt, amit el akarsz és kihzangsúlyozni, amit ki akarsz és ami szép benned. Egyél annyit, amennyi jól esik. És felejtsd el a hízást. A tisztán aszténiások nagyon nehezen szednek össze pár kilót, ha pedig elhíznak, az nagyon nem jó jel.

2014. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha zabálsz, és akkor sem hízol, első körben egy orvosi kivizsgálást ajánlanék. Felszívódási zavar, ételallergia vagy érzékenység, hormonális problémák, és sok más is okozhatja.

Ha a kilók számítanak, akkor kezdj el kondizni, az izomnövelés szép eredményekkel jár, és optikailag is látványos, bár latinos idomaid nem lesznek attól se, ez tény. :D Ehhez már jöhet a tömegnövelő, fehérje, stb, de önmagában nincs sok értelme.

2014. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!