Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tartsam már kordában a...

Hogy tartsam már kordában a súlyom, és étkezzek kiegyensúlyozottan? 13/L

Figyelt kérdés

6:30-kor reggelizek otthon, aztán suliba viszek 1 szendvicset általában tízóraira, majd fél4 körül otthon eszek az ebédből, így vacsorázni már nem tudok.

Az osztálytársaim éjfélkor zabálják az édességeket, meg minden hülyeséget. Tudom, hogy az sem jó amit csinálok.

159 cm vagyok és 49 kg. csak hízok és hízok és hízok..

Ha kevesebbet eszek, másnapra felmegy néhány deka, ha telezabálom magam fogyok néhányat.. nem értem már



#étkezési zavar #táplálkozási zavar #kiegyensúlyozott táplálkozás
2014. ápr. 28. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a suli szünetekben legtöbb esetben nem tudsz mit csinálni, csak enni és enni és enni. De az a fontos hogy mit.


Miért nem próbálsz gyümölcsöket suliba vinni tízóraira? Végülis laktat is de mégsem hízol tőle. Azonkívül: Sportolsz valamit? Futás, úszás, fitness, ilyesmi...


Azzal meg ne törődj hogy más mennyit zabál, te ilyen vagy és kész, el kell fogadni. Hajrá!

2014. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, rendszeresen sportolok.

Napi 45-65 perc kardió, néha eljárok futni, heti 2 úszás.

Köszönöm a választ! :)

2014. ápr. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!