Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyit ettem?

Szerintetek mennyit ettem?

Figyelt kérdés

őszinte véleényeket várok , amugy 17 éves lány vagyok 51 kg és 172 cm magas


reggeli: egy csomag jó reggelt keksz , és egy tejes kávé (gépi és cukrot nem raktam bele igy 70kcal van benne )

ebéd: zöldséges rizs köretnek ( nem olyan sokat kb normális adagot ettem ) és 5db halrúd (sütöbe süthető hozáadott zsir/olaj nélkül)

meg ebéd után ittam még egy kávét és ettem egy puncs szeletet ( amit a cukrászdákba lehet kapni ) és egy diós zserbót

ma már mást nem eszek ; mi erről igy a véleményetek?



2014. máj. 1. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

dehogy nagyon kevés. nem igaz.

nah az én 168 centimhez kevés a 43kilo:)

szeretnék én olyan arányt mint ami nálad van:)

2014. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vacsorára egyél egy adag tojásos rántottát zöldségekkel.
2014. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyókúrázol akkor sem érdemes (nem szabadna) sok szénhidrátot enni. Nem csak az (el)hízás a következménye a túlzott szénhidrátbevitelnek. Erről a témáról egyébként íródott már néhány könyv érdemes lenne ezek valamelyikét olvasgatnod. A cukrok a legalattomosabb szénhidrátok. Na de ez egy igen hosszú téma.
2014. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát mivel 1 éve igy eszek kb. és nem hiztam valoszinű nem annyira rossz amit csiálok
2014. máj. 2. 09:34
 15/15 anonim válasza:
Ezek az étkezési szokások oatobaságok! Egyél rendesen és ha nagyon akarsz a súlyodnál maradni menj sportolni! Mehetnél pl. Uszodába. Az egyik ismerősöm minden nap megy úszni és tartja a súlyát pedig szinte már átment a zabagép kategóriába. Szerintem így egészséges, szép leszel! A sport meg örömöt okoz majd! :)
2014. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!