Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyit ettem?

Szerintetek mennyit ettem?

Figyelt kérdés

őszinte véleényeket várok , amugy 17 éves lány vagyok 51 kg és 172 cm magas


reggeli: egy csomag jó reggelt keksz , és egy tejes kávé (gépi és cukrot nem raktam bele igy 70kcal van benne )

ebéd: zöldséges rizs köretnek ( nem olyan sokat kb normális adagot ettem ) és 5db halrúd (sütöbe süthető hozáadott zsir/olaj nélkül)

meg ebéd után ittam még egy kávét és ettem egy puncs szeletet ( amit a cukrászdákba lehet kapni ) és egy diós zserbót

ma már mást nem eszek ; mi erről igy a véleményetek?



2014. máj. 1. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nyugodtan ehetsz valami könnyű vacsorát még 6 óra előtt és hiányolom a gyümölcsöt.
2014. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Meg nem mondom, hogy hány kalória lehetett, de nekem nem tűnik nagyon soknak, csak rossz összetételűnek. Durván szénhidrátos, túl sok cukor, túl sok keményítő, túl kevés zöldség és főleg túl kevés nyers...
2014. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ma már biztos nem eszek semmit se :) igy is sokkal többet ettem mint szoktam
2014. máj. 1. 14:30
 4/15 anonim ***** válasza:

"ma már mást nem eszek" <-ezt komolyan gondolod? Elég kevésnek tűnik ez, főleg, hogy a szervezeted még fejlődésben van. Vacsorára ha mást nem is, egy kis kekszet, vagy egy szendvicset valamint kakaót, teát, valamit ehetnél/ihatnál.

Esetleg egy alma,vagy egy banán sem ártana, vagy bármilyen más gyümölcs, amit szeretsz. :)

2014. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Zöldségre, gyümölcsre lenne szükséged, fejlődésben vagy, és a 172 centihez szerintem igen kevés az 51 kg.
2014. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a súlyód kórósan kevés a magasságodhoz. Ez nem egészsges. ne csodálkozz ha ciklus zavaraid lesznek. Ha te ugy látod fogynod kéne akkor fordulj szakemberhez mert anorexiás vagy. Nincs az a 172 cm amgas nö aki 51 kg aki nem kórosan sovány.
2014. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de én tényleg nem vagyok nagyon sovány az orvos szerint pont normálisan nézek ki de nem kell többet fogynom ;
2014. máj. 1. 15:27
 8/15 anonim ***** válasza:

172 centihez 51 kg nagyon kevés. Persze ha azt mondanád, hogy eszel rendesen, csak nem hízol, és alkati a dolog, akkor belefér.

De a leírás alapján egyáltalán nem étkezel normálisan. Nem ettél sokat, ráadásul látszik, hogy próbáltad kerülni a hizlaló dolgokat, csak baromira nem sikerült.


Ne akarj fogyózni, mert egyáltalán nincs rá szükséged, sőt. Nem ártana, ha magadra szednél pár kilót.

2014. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Összességében nem sok, de napi két étkezés kevés, több részre kéne osztanod, csak az a baj hogy a szénhidrátok (keksz, süti)átvernek. Sok az energiatartalmuk de mindig megéhezel tőlük.
2014. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igazából pont nem fogyokúrás menüt akarok összeállitani ezért is eszem néha kekszet sütit a zöldség gyümölcs helyett mert már nem szeretnék fogyni , és nem zavar ha szénhidrátdúsan étkezem , de hizni sem szeretnék ezt a súlyt akarom tartani azért nem eszem délután :)
2014. máj. 1. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!