Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Jó Reggelt...

Mi a véleményetek a Jó Reggelt kekszről? Mikor szoktátok enni? Melyik a legfinomabb szerintetek?

Figyelt kérdés

én regelire szoktam enni egy csomaggal meg néha ha nagyon éhes vagyok este is egy vagy két darabot,

szeintetek ha igy eszem hízlal ?



2014. máj. 6. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tele van cukorral és liszttel...de nagyon

Szerintem alaból ne edd

2014. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért? csak 50 kcal van egy szeletbe
2014. máj. 6. 18:57
 3/11 Szintiszoli123 ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés.
2014. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 szeletbe, bevágsz egy csomaggal, az van vagy 5 szelet...
2014. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem ízlenek. Meg szerintem egészségtelenek, teli vannak mindenféle adalékkal, meg liszttel. Bár a reklámjuk jó, jól behülyítik az embereket. :) De ha ízlik, edd nyugodtan, csak nehogy nehogy egészségesnek hidd.

Hizlalni, ha csak egy-két darabot (!) eszel, önmagában nem vészesen hizlal, az még beilleszthető a diétába. De ha fogyózol, ne sok ilyen gagyi, mesterséges, lisztes cuccot egyél.

2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igazából pár honapja hagytam abba a fogyokúrát mert sikerült lefogynom 51 kg-ra és tovább már nem szerettem volna fogyni mert a 172 centimhez ez jó sztem és megelégedtem magammal

de persze hizni se szeretnék ugyhogy nem iszom üditőt és csokit se eszek meg persze fehér lisztet , ezért találtam ki jó lenne ez a keksz csoki helyett , és lehet reggel megeszek egy csomaggal de az az egész délelöttös kajám délután 3 ig

2014. máj. 6. 20:26
 7/11 anonim válasza:
Tény,hogy nem egészségesek de ha egész délelőtt mást nem eszel akkor belefér.Én is szeretem őket, a tejes a kedvencem,aztán a csokis/kakaós.Az a 250 kcal nem olyan sok reggelire.
2014. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én a gyümölcsös müzliset szeretem :D
2014. máj. 8. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Édesség. A kenyér nem kimondottan az egészséges táplálkozás alapja, csak ugye olcsó (1kg kb. 150 forint).


A keksz ehhez képest túlárazott!

2014. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 kiló kenyér 150 ft? :D hol? Gyerekkoromban volt annyi.
2014. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!