Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növelhetem a testsúlyom...

Hogyan növelhetem a testsúlyomat hatékonyan?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék felvételizni a rendőrakadémiára és a jelentkezést követően egy orvos lemérte a magasságom, súlyom stb. és eléggé furcsán viselkedett, mivel 176 cm magas vagyok és 61 kg. Elméletileg nincsenek követelmények a testsúllyal, csak annyi, hogy egészséges legyél. A helyzet most úgy áll, hogy híznom kell jövő hónap közepéig, különben nem igazán fognak megfelelőnek nyilvánítani. Amint hazaértem az orvostól rögtön meglátogattam a családorvost, aki egy Vitamax nevű multivitamint írt fel, ezt már aznap szedni kezdtem (ez a gyógyszer ahogy láttam csak itt, Romániában van forgalomban - itt egy kép róla: [link] ). A problémám az lenne, hogy már 15 napja szedem a bogyókat, de egyetlen dkg-vel sem lettem nehezebb, pedig még az edzésem intenzitásán is csökkentettem. Milyen módszereket javasolnátok, amivel legalább 1-2 kg-t felszedhetnék a következő 1 hónap alatt? Eléggé ciki lenne egy ilyen probléma miatt elbukni az egészet :(

2014. máj. 9. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
sok tésztát eszel és keveset mozogsz
2014. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mielőtt lefeküdnél aludni, nassolj édességeket, olyan 1500-2000 kalória között, egyél minden nap tésztát, kenyeret, egy kis gyümölcsöt főleg banánt pl az is hízlal valamennyit. Ha úgy gondolod nem bírnál enni, akkor nézz közben valami sorozatot és arra figyelj, miközben pakolod a szádba az ilyen olyan kekszeket esténként!! Aludj sokat, mozogj kevesebbet! Hidd el hamar feljön 1-2 kg én így híztam 5kg kb 1,5 hónap alatt. Nem kellenek ide bogyók, azokról konkrétan semmit sem tudsz!
2014. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!