Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy ha wc-ni...

Miért van az hogy ha wc-ni kell akkor mindig bogyót wc-zek és az is úgy hogy nagyon erölködöm?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem iszol eleget és nem eszel rostdús ételeket!
2014. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert szorulásos vagy, már multkor is irtál rá ki kérdést, adtunk tanácsot miket probálj ki, de van akinél semmi sme segit. Én is ilyen vagyok csak én nö és ez nöknél elég gyakori probléma.
2014. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyér is lehet.
2014. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van kedvem fárasztani magam kicsit úgyhogy leírom csak neked. Az emberi emésztőrendszer az ősi táplálkozási normákra lett kifejlesztve, vagyis nem a semmit érő fos cukros, ipari zsíros, ganyé kezelt, térfogatnövelt, ízesített termékekre. Ebből a jellemzőjéből következik, hogy igényli a tápanyagok eredeti formáját. Nem okos emberek kedvéért: kóbász feldolgozott, sült csirkemell nem feldolgozott, vajas cukros fehérkenyér feldolgozott, barnarizsa' nem.


Részletezve a kérdést: a rost az az élelmiszerek eredeti felépítő fala, ez adja az eredeti kinézetet. Ez általában valamilyen emészthetetlen cellulóz származék. Ha ez bekerül az emésztőrendszerbe, ott helyileg irritálja és arra kényszeríti, hogy kilökje, mivel nem felszívható, semmi szükség nincsen rá. Ezt hitték szószerint azok, akik elkezdték kivonni a kajákból, pedig az igazság, hogy a kaksizáshoz kellenek. Előadás vége.

2014. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!