Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a táplálkozási zavarok jelei?

Mi a táplálkozási zavarok jelei?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel mert napokig nem eszek mert nem vagyok éhes és már több mint 15 kilot fogytam ...

2014. máj. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A táplálkozási zavarok általában testképzavarok, ha nincs bajod az alakoddal és nem volt korábban sem ilyen gondod, csak étvágyad nincs, más lehet a baj, de valami mindenképpen.

Lehet depresszió (annál szinte mindig van vagy túlevés vagy étvágytalanság), simán csak stressz de "fizikai" betegség tünete is, egy kivizsgálásra érdemes lenne elmenned.

2014. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A-a orvoshoz nem megyek az tuti ... ( tapasztalat ) jah és nem csodálom h nem vagyok éhes mert egy kövér disznó vagyok
2014. máj. 15. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Te tudod.

Ha étvágyad nincs is, enni egyél mindenképp, használd ki hogy nincs zabálhatnékod és egészséges kajákat fogyassz (sok hús és rengeteg zöldség). Alapanyagcseréd alá NE egyél, a koplalástól nem tartósan fogysz, ráadásul ami lemegy, az nagyrészt izom, így vékonyodsz de közben elzsírosodsz, egy rakat hiánybetegséged lesz, amik egy csomó szövődményhez vezetnek ----> ami azt jelenti, hogy bezony orvoshoz kerülsz, amit ezek szerint nem szeretnél.


Biztos nem vagy depressziós, vagy testképzavaros?

2014. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ö-ö nyilvánosan nem mondom ki ha gondolod rád írok privátban ...
2014. máj. 15. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem "kimondhatod", totál anonim az oldal és még a felhasználóneved se jelenik meg, rengeteg sok hasonló problémás ember van, a kutya sem ismer rád. :) De ha gondolod, írj.
2014. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Mi a táplálkozási zavarok jelei? "


" Csak azért érdekel mert napokig nem eszek mert nem vagyok éhes és már több mint 15 kilot fogytam ... " - Hát például ez. Referátumokat nem kell írni róla , elég, hogy ennyit tudunk és biztos, hogy táplálkozási zavarod van.

2014. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!