Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi édességet ehetek egy...

Mennyi édességet ehetek egy nap, hogy helyreálljon az emésztőrendszerem? 13/L

Figyelt kérdés
Amióta "beléptem a kamaszkorba", nagyon megszerettem az édességet. Reggelim rendszerint 200g tejberizs, chocapic tejjel vagy ilyesmi. De ha hétvége van, akkor több süti, vagy csoki, tehát nagyon ráálltam az édességfogyasztásra. Az emésztőrendszerem eddig se működött jól, de eljutottam oda, hogy heti 1x van székletem. Sportolás, vízfogyasztás meg van.

2014. máj. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok kakaó az oka, és a kevés rost, ami zöldségekben, gyümölcsökben, gabonafélékben van. Szóval édességet lehet, heti pár alkalommal, csak ne kakaósat, és naponta többféle zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret egyél.
2014. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene tejet fogyasztani. Fölösleges szénhidrát van a rizsben.

Chocapic gabona, nem kellene gluténos gabonát enni. Újra nem kellene tejet enni.

Nem kellene cukorral édesített élelmiszArt enni.


Hát, közöd sincs a normális táplálkozáshoz, de hát kit zavar ez manapság, majd mész orvoshoz, gyógyszerekért stb. Érdekel ez Téged?

2014. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol van a rizsben felesleges szénhidrát? Biztos elbújt a zacsiban és rádtámad.
2014. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szemeket felépítő szerves anyagban.
2014. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!