Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan hányingerem van....

Állandóan hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy 15 éves lány vagyok. Körülbelül devember óta(5 hónapja)kisebb megszakításokkal hányingerem van. Ez úgy értem, hogy: hányingerrel ébredem, iszom, eszem,elmúlik..elmegyek ikolába, első órán jól vagyok, de a második-harmadik órába nagyon rosszul vagyok. elfehéredem, hányni nem tudok, csak az az inger. nyelek nagyokat,erőltetem a büfizést és úgy jobb lesz. Elmúlik..Ötödik óra előtt hányingerem van az éhségtől,ez enyhül,de el nem múlik addig,amíg nem eszem...hazajövök eszem ebédet,minden jó...kb egy-másfél óra múlva megint hányignerem van..és ez így megy..

Ha nem eszem azért, ha eszem,akkor azért van hányingerem.Hányni nem tudok, néha rámjön az ökölődés, ha valami kaja illatott érzek..ennek ellenére állandóan éhes vagyok, de nem merek enni. Ha eszem is,azonnal eltelítődöm és jön a hányinger..

Segítsetek..mitől lehet ez? Stressztől nem gonolom, szedtem kúraszerűen magneB6-ot,de nemigen segített.

Mitől lehet? Segítsetek!



2014. máj. 16. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
talán reflux olvass utána google ott azt is megtalálod, hogy ebben az esetben mit ehetsz.
2014. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem reflux miatt voltak ilyen panaszaim.
2014. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne, ha elmennél orvoshoz, aki ad beutalót gasztroenterológiára. Ok, a gyomortükrözés nagyon kellemetlen, de mondjuk kiderülhet, mi a bajod.
2014. máj. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
voltál fiúval? mert lehetsz terhes is. Nekem pont ilyen tüneteim voltak a terhességeim első 6 hónapjában.
2014. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kizárt,hogy terhes legyek. Szűz vagyok és még pasim se volt..:(
2014. máj. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!