Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit használjak kristálycukor...

Mit használjak kristálycukor helyett? Az édesítőszer (Süssina) rák keltő hatású?

Figyelt kérdés
A kristálycukrot teljes mértékben ki szeretném vonni a háztartásunkból! Olvastam neten, hogy a nyírfacukor elvileg a legjobb, nem rák keltő, nem eteti a rák sejteket, teljes mértékben egészséges! Ugyanis daganatos lett a kislányom és ezért teljes mértékben meg szeretnék válni a kristálycukortól vagy olyan cukroktól, ételektől, amiből a daganatos sejtek felvehetik a cukrot és táplálkozhatnak! Továbbá olvastam, hogy az édesítőszerek mint pl a Süssina is rák keltő hatású! Kérlek benneteket, hogy normális, érdemleges válaszokat írjatok, mert nem vagyok kíváncsi a sok hülyeségre! Elég sok rosszan keresztül mentünk már, nem hiányzik a hülyeség. Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 21. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyírfa cukrot vegyél, ilyen esetben az a legjobb és a méz, mézzeli s tudsz sok minden ízesíteni én a sütiket is azzal csinálom.
2014. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 21. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
A méz nem jó, az gyakorlatilag cukor. A nyírfacukor viszont jó, mivel az cukoralkohol, így nincs semmiféle cukorhatása.
2014. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
xilit, eritrit, sztevia. kinek melyik válik be melyik izlik, ki kell kisérletezni.
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt hogy jobbulást a kislányodank. sok eröt nektek.
2014. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a válaszokat és a jó kívánságokat!
2014. máj. 21. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó a xilit/eritrit, csak drágák.

Ha keveset használtok akkor jók, ha többet akkor nem lesz pénzetek rá (a rák drága betegség sajnos).


Huxol is belefér.


Keményítőből is cukor lesz, vigyázzatok (liszt, rizs, hüvelyesek, krumpli..)


Tej is emeli az inzulinszintet és táplálja a daganatot.

2014. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva nem érdekel mennyibe kerül, az ő egészsége mindennél többet ér!!!! Elmúlt napokban sikerült is vennem negyed kilosat 750 forintért. Annyit szeretnék még megkérdezni, hogy mindenhol ezt olvasom, szokatásként először naponta 2 kávéskanállal fogyasszon. A literes teába ez mit sem ér, nagyon ízetlen. Ezt is ugyanugy használhatom ízlés szerint??? Köszönöm válaszaitokat!
2014. máj. 23. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Használhatod, de mivel egy cukoralkohol így érzékenységtől függően hasmenést okozhat adott mennyiség fölött, ez az érzékenység a 'hozzászoktatással' csökken.
2014. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet butának fogok tűnni, de kénytelen voltam kettő kisebb evőkanállal rakni az 1 literes teába, hogy íze is legyen. Ugyanis ha íztelen nem issza meg a kislányom. (sztem még mi sem innánk meg, nemhogy egy másfél éves kislány) Lehet ettől, lehet alapból, de ma este volt egy nagyon vízszerű hasmenése. Mielőtt ezt adtam volna neki már akkor lágyabb volt a széklete. Őszintén ez most nekünk egyaltalán nem hiányzik főleg nem kemo alatt.
2014. máj. 23. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!