Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy étkezzek és miket csinálj...

Hogy étkezzek és miket csináljak annak érdekében hogy fogyni tudjak egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el zumbázni, és néha csinálok felűléseket is, futni is elszeretnék menni.Tudtok adni még pártippet? És ezek szerintetek segíteni fognak?

LÉGYSZÍVES NRMÁLIS VÁLASZOKAT.KÖSZÖNÖM.

ui.:Bocsi ha rossz témát adtam meg.



2014. máj. 22. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért pont felülés? Az a helyzet, hogy a mozgások többsége jobb a semminél, szerintem a teljes test megmozgatása az igazi, plusz nem árt, ha élvezed a mozgást :) Én néha tornázom, néha táncolok, alap a súlyzózás és némely fegyencedzés gyakorlat, bár jobbára mászkálok a környéken...

A fogyásban sokat segít az ilyesmi, de alapvetően az étrend számít. Leginkább a kettő együtt, főleg ha csak keveset akarsz fogyni és formálódni is akarsz... A megfelelő étrend nem fix mindenkinek, kinek mi passzol, én a szénhidrátcsökkentést szoktam ajánlani általánosan, az többnyire jó irány. Csak éppen emberfüggő, mennyire kell/célszerű csökkenteni... A fogyókúrás topikban több választ kapnál, ha ellentmondóakat is, a táplálkozás téma már csak ilyen.

2014. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet. Nehogy drasztikusan lecsökkentsd a táplálékbeviteledet... csak szoktasd hozzá a szervezetedet, hogy kicsit kevesebbel is megelégedjen. A rendszeresség viszont nagyon fontos, reggeli, ebéd, vacsora mindenképpen legyen meg!

Állítólag segíti az emésztést, és ezáltal fogyaszt, ha minden étkezés előtt megeszel egy gyümölcsöt v. egy kis salátát.

2014. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!