Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok,160cm...

16 éves lány vagyok,160cm 49kg. A méreteim: mell:81 derék:60 csípő:91. Mindenképp szeretnék fogyni. Mit tehetnék a fogyás érdekében?

Figyelt kérdés
Itthon már többször beszóltak, hogy "nagy a segged" "vastag a combod", stb. Szeretnék fogyni, már több mint 2 hete fogyózok, alig eszek, emellett tornázok és lovagolok, de nem látok látványos változást.

2013. márc. 29. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel az adatokkal fogyni? Csontvázakkal laksz?

Kép?

2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel a méretekkel és súllyal semmi szükség fogyni, a fejedben kéne rendet tenni...,

Ha mégis fogysz, azt nem onnan fogod, ahonnan szeretnéd, ez nem "szeretetre" megy..

Majd jön a következő kérdésed: miért lettek csak a melleim kisebbek..

Tedd majd fel, megválaszolom.

2013. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt van egy kép, bár ez éppen lovaglás közben készült. [link]

Nem érzem jól magam a bőrömben, ezért szeretnék fogyni.46-45 kg-mal már jól érezném magam. Sajnos mivel alacsony termetű vagyok, már pár kg plusz is meglátszik rajtam, főleg a fenekemen. Minden nap végzek feszesítő gyakorlatokat, de nem látok változást.

2013. márc. 29. 19:32
 4/10 anonim válasza:
Ahogy látom vékony vagy, nőies formával, persze sok nem látszik ezen a képen de nincs vastag combod. Normál női alkatod van gondolom. Azzal meg semmit nem érsz ha alig eszel, mert nem egészséges és ettől fogyni sem igen fogsz.
2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lipton. ***** válasza:

na szval genetika hogy ki hova szedi fel a felesleget

ha tényleg fogyni szeretnél akkor butaság hogy egész nap nem eszel semmit ezzel akár még hízhatsz is

de neked nincs szükséged a fogyásra

ha mégis akkor szálkásító diéta kell

számolgasd ki a mennyiséget

fehérje :2.5* testsúlykilogramm

sovány húsok, csirkemell, tojás , sovány túró stb


szénhidrát:1.5* testsúlykg

rizs, natúr zab, teljekiőrlésű kenyér/tészta stb


kéne heti 3-4 aerob edzés is 40-50 perces ( futás bicajozás)

egyél 2 óránként ételt!

cukros zsíros lisztes kajákat mellőzd


legközelebb vegyél fel 1 pulóvert mert hideg van! :D

2013. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindennap tornázok, emellett heti 4-5 alkalommal lovagolok. Elméletileg ennek használnia kéne, de a fenekemről nem tudom leküzdeni a felesleget. Sajnos valószínűleg sosem lesz olyan fenekem és combon mint amilyenre vágyom (pl. ilyen: [link] mert alacsony vagyok és az alkatom se olyan. Keveset eszek, főleg zöldséget és gyümölcsöt. Régen nagyon szerettem a csokit, nutellát, sütiket, de most már bűntudatom lenne ezek után...Azért pár fenékformáló gyakorlatot még kipróbálnék!

2013. márc. 29. 20:13
 7/10 anonim válasza:
Gyönyörű alakod van, fejezd be a koplalást, de a sportot ne!
2013. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem értek egyet ezzel, kifejezetten vastag a combom, ami ezen a képen is látszódik: [link]

Pedig itt már 2 hete fogyózok...

2013. márc. 29. 20:56
 9/10 Lipton. ***** válasza:

akkor csináld azt amit leírtam!

de helyi zsírégetés nincs vagyis ha normálisan diétázol akkor mindenhonnan fogysz, onnan tűnik el utoljára a zsír ahol a legtöbb

2013. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mondhatjuk itt neked hogy vékony vagy, úgysem hiszed el.... nem dagadt vagy, hanem izmos. a lovaglástól izmos a lábad és a feneked. abból meg mit akarsz fogyni??
2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!