Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiások, ti hogy oldjátok...

Bulímiások, ti hogy oldjátok ezt meg? (Lent! )

Figyelt kérdés
A "tapasztaltabbakat" kérdezném, hogy a suliban az evést és a hánytatást, hogy oldjátok meg? És a hétvégi közös vacsorákat? Nem szeretném, hogy rájöjjenek. Kezdeti fázisban vagyok igazából "alkalmi bulímia" de a suliba, hogy lehet ezt csinálni? Nem kérek kioktatást tudom, hogy súlyos betegség, megyek nyáron kezelésre de addig?!

2014. máj. 30. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Pfű, nem vagy semmi.


A suliból - egyetem - én általában ellógtam az utsó előadásokat (persze, ami fontos volt, azon maradtam, max. nem ettem, vagy csipegettem, cukrot szopogattam, rágóztam...) Te a normál suliban ezt nem fogod csinálni, mert ott nincs időd rá.


Otthon meg kajcsiztam normálisan.


Amikor tudtam, hogy nem hányhatok, akkor nem zabáltam be, ennyi - egyébként nagyon nehéz volt kijönni belőle, de pl. mikor volt munkám akkor nem csináltam. Aztán vége lett, míg nem találtam, néha megint, de most ismét dolgozok, így megint leálltam. Mondjuk ez most már csak az állandó kísértés, aminek nagy-nagy ritkán engedek. Sajnos ez már az életem része, nem tudok teljesen szabadulni tőle, de gyógyultnak tartom magam. Régen naponta 3-4-5, most fél évente 3-4.


De készülj rá, hogy nagyon nehéz lesz kijönni belőle, lelkileg "belehalsz", de miután felépítetted magad, remek. Megszűnik az állandó késztetés, visszatérsz a magányból, elszigeteltségből, vidám leszel és kiegyensúlyozott, szóval megéri helyrejönni. Sok sikert!

2014. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Suliban eléggé húzós, ezért csak ritkán hánytatom magam suliban. Álltában szünetben eszem aztán órán kikreckedem és akkor megoldom, ha már valaki hosszú ideje benne van az 5 perc alatt lezavarja. Itthon pedig nagyrészt este szoktam , mert akkor elmegyek fürdeni és a víz csobogása el veszi a "hangokat".

Sok sikert a gyógyuláshoz!

2014. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Suliban sosem eszem, igy oldom meg. Egyszer hanytattam magam az iskolamban, de akkor lyukasoram volt.
2014. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!