Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koplalassal fogyas?

Koplalassal fogyas?

Figyelt kérdés
Olvastam mar mindent hogy sikerul igy fogyni vagy hogy sikerul de duplaja jon vissza. De mi van akkor ha en ugy csinalnam hogy mindennap ennek 1.joghurtot meg 1.almat. Ezt kb 2.honapig,majd aztan ha le menne, nem kezdenek el zabalni ha nem fokozatosan tobbet ennek. Ja es minden nap max 30.perc futas, 150.felules, 100.gugolas, olyan 30.perc ugralo kotel, es 1.ora biciklizes. Igy sikerulhet fogynom? Varom a valaszokat es tapasztalatokat! :)

2014. jún. 1. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

rövid időn belül kórházba kerülnél :)

és az éhség lenne a legkisebb problémád

2014. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+még hamar vissza is jönne. Rendes étkezések kellenek megfelelő étrend és sport. Sok gyümölcs zöldség és a többi szükséges tápanyag.
2014. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem volt elég önuralmad ahhoz, hogy normális adagokat egyél... miből gondolod, hogy most bármi változott? Pár napig bírnád csak a koplalást, aztán elkezdenél ugyanúgy túl sokat enni.
2014. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig? kb az 5. napon elájulnál
2014. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor keresek mas megoldast koszi a gyors valaszokat.
2014. jún. 1. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan fogyókúrát csinálj, hogy az egészséged ne károsodjon. Kevés szénhidrátot egyél és sok zöldséget, gyümölcsöt. A fehérjebevitelt pedig számold, mert különben legyengülsz. Az édességről, cukorról és az esti bőséges étkezésről viszont le kell mondani. A mozgás terved rendben van, jó lesz.
2014. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha eddig egyáltalán nem mozogtál, akkor a mozgásterv is fenntarthatatlan. Egyszerűen túl sok. Ha eddig nem volt önuralmad naponta 1 órát mozogni valamit, akkor hidd el, hogy most nem lesz önuralmad naponta több mint két órát mozogni. Az első nap még talán, talán. Aztán amikor jön az izomláz, akkor majd jön a "majd holnap". Amiből hamar sohanapján lesz.


A kajálás is fenntarthatatlan, és erre különösen igaz az, hogy a triplája fog ivsszajönni, mert lelassul az anyagcseréd, a szervezeted átáll vészüzemmódra és tartalékolni kezd. Amikor elkezdesz újra enni, akkor csak úgy repülnek majd vissza a kilók a tartalékolás miatt.


Sokszor, sokan leírták már, leírom még egyszer: nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás, tehát olyat találj ki, amit ÖRÖKKÉ meg fogsz tudni tartani.

2014. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az életmódváltás a legjobb, de amennyiben koplalni akarnál, akkor se így kéne.

1. ez túl kevés evés egy hosszadalmas koplaláshoz. Ismertem olyat, akinek nem volt türelme odafigyelni és lassan fogyni s koplalt, de azért ő is evett, csak keveset. De nem ilyen semmit, ráadásul miért pont almát, könyörgöm?! A fehérje, a zsír, a zöldség szerintem jóval fontosabb, az ilyen anorexiásoknál divatos étrendnek kevesebb értelme van. OK, az alma cukra pici energialöketet ad (és a legtöbb embert baromira éhessé is teszi), de nem így kell enni. Egy tojásnak és egy uborkának több értelme lenne, persze az is szánalmas, én megszoroznám öttel és még mindig aggódnék és 5 napnál tovább nem csinálnám.


S ennyi edzés evés nélkül... Irreális. Ha ennyit mozogsz, nem kell koplalnod. Picit figyelj oda az étkezés minőségére, kevesebb és jobbféle szénhidrát (most nem írok kisregényt), annyi. Jó eséllyel lenne hatása.


A visszahízás témáját nem érintem, úgyis irreális ez a felvázolt dolog, a 2 hónap töredékéig is.

2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!