Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sültkrumpli akkor is egészsé...

A sültkrumpli akkor is egészségtelen, ha kókuszzsírban sütöm?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A sültkrumpli egyáltalán nem egészségtelen. Nem tudom, ezt honnan veszed? Talán az az egészségtelen, ha ugyanabba az olajba, zsírba, stb több alkalommal sütnek ki krumplit, vagy bármit.
2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 - Én sem tudom honnan veszi, de hogy jól tudja ( veled ellentétben ) , az biztos.


Kérdező - Igen. A kókuszzsír nem változtat a krumpli összetételén, ez logikus.

2014. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Julie S ***** válasza:
#2: De azert egy fokkal jobb, mint ha etolajban sutne.
2014. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jóval egészségesebb,ha a krumplit vékonyan bevagdosod mondjuk 3 mm-sen,megkened kókusz,vagy saját kisütésű tyúk,liba,kacsa,vagy éppen disznó zsírral és sütőben megsütöd.Kerülendő az étolaj,már az is transzzsír!

Itt megjegyzem,hogy a fiamnak kiskamasz korától kezdve jöttek ki az arcán,vállán,hátán,fejbőrén nagy sárga undorító pattanások,melyek az étolaj elhagyásával szinte egycsapásra megszűntek.A saját kisütésű zsírok egészségesek és nem hizlalnak,ha minimálisat használunk belőle,nem tocsog az étel a zsírban,valamint,ha a rántásos ételeket nem rántással készítjük,hanem mondjuk borsó,köles,vagy len liszttel habarjuk az ételeket. étel

2014. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!