Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hány gramm keserűs...

Szerintetek hány gramm keserűsóval csináljam a májtisztítást? 17/F/60 kg

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy f.sol, mint a Murányi kutyája, a májadnak nem lesz jobb, hidd el. Főleg ebben a melegben ne csinálj, mert csúnyán kiszáradsz.
2014. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam ezt a tisztítást és az orvosi ügyeleten kötöttem ki infúziót kapva.Szuper mód kiszáradtam,az ájulás szélén voltam.A doki azt mondta nem vagyok normális.

Az orvos mondta hogy ennyi keserűsót a műtétek előtt szoktak adni a betegeknek,akiknek olyan műtétjük lesz h. ki kell hajtani belőlük mindent.


Kedves kérdező,tehát így ajánlom ezt a májtisztítást neked.


Meg ezt is olvad el.


[link]

2014. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a méregtelenítős - májtisztítós újmedicinás ezoterikus hülyeség sokkal többet árt, mint használ.

Dilettáns emberek írják és többnyireinkább árt, mint használ.

A máj eleve egy méregtelenítő szerv, abból te semmilyen sóval semmi mérget "nem tisztítasz ki". Ez nettó hülyeség, áltudományos ezoterika.


Ja, emellett a szervezetednek megterhelő.

2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gondoltam, én is megpróbálom felhozni a topic-ot. Egy ideje szemezgetek már ezzel a keserűsós májtisztító kúrával (amelyik úgy kezdődik, hogy 100g keserűsó 1 liter vízben, 4 részre elosztva, 18h, 20h, 22-kor olívaolajos koktél, másnap reggel 6-kor és 8-kor újra keserűsó).

Eddig csak gondolati szinten foglalkoztam vele, elolvastam több topic-ot, de gyakorlati lépéseket nem tettem... egészen máig, amikor is megvettem a 100g keserűsót. Itt, a topic-ban is volt olyan rémhír, hogy esetleg kivonták volna a forgalomból, erről szó sincs, kérdés nélkül adtak. Viszont utána elkövettem egy hibát: megkérdeztem a gyógyszerészemet is, ő mit mond a "hogyan"-ról.

... és itt már több ellentmondásba ütköztem.

Egyik, hogy elmondtam neki a kúrát nagy vonalakban, hogy így egy adagba 25g keserűsó jut. Eléggé felhúzta a szemöldökét, és azt mondta, hogy "az elég nagy adag". Mikor kérdeztem, hogy mennyi idő múlva és mire számíthatok, azt hümmögött, és azt mondta, hogy műtétek után egy kávéskanállal szoktak adni este (közben a zacskón illusztrálta is, hogy az milyen kevés a 100g-hoz képest), és hogy az másnap reggelre csinál laza székletet. ... azt is mondta, hogy ennyi után egész nap ne menjek sehova (nem is nagyon tervezem...)

Ez eléggé ellentétes azzal, amit sok helyen olvastam a keserűsós cuccról (egyrészt mert sokan azt írják, hogy a 6-kor bevett adag már egy óra múlva hat, másrészt mert a "recept" szerint 10-kor le kell feküdni - ebből úgy tűnik, arra kellene állnia a hasmenésnek, mert azt sehol sem írták, hogy éjjelre pelenka kötelező :)

Akkor most mi a helyzet, a jelentősen nagyobb adag (1 teáskanál 2,5 g, tehát a 25 g az 10x-es adag!) gyorsabban hat, és hamarosan le is zajlik a hatás? Mire kell számítani?

Lebeszélni nem tudtok, de ha csütörtökig bárki megosztja a tapasztalatokat, azt köszönöm, segít felkészülni lelkileg...

Köszi!

2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kis kanálka keserűső órákon belül meghozza a várt hatását.

Ha te ilyen mennyiségben akarsz szedni, akkor jelentősen megterheled a vesédet (ami ugye nem egészséges) és gyorsan kiszáradsz, ami mégtovább károsítja a vesédet ilyen sóbevitel mellett.

Mindig rácsodálkozom ezekre a naturainfós egészségtipekre, de nekem már van egy elméletem, ami teljesen igazoltnak látszik.


Az ilyen naturás-méregtelenítős szennylapok olvasóiból egy méregtelenített egészségi roncsot készít, akiknek az egyre gyakoribb egészségi problémák miatt egyre több mégezoterikusabb gyógymódot lehet rájuksózni, ami megnöveli a hirdetési és saját webshop forgalmat.


25g keserűsóval tisztítókúra... 17 évesen szétroncsolt vesével...


Talán az evolúció így próbál működni...

2015. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!