Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek írjak neki, vagy...

Szerintetek írjak neki, vagy beleavatkozak? Már nem bírom nézni.

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm a facebookon. Mindig is kicsit duci volt, de aztán elhatározta, hogy leadja a plusz kilókat. Sikerült is neki. Azonban túlzásba esett, és már nagyon csúnyán, mármár aszottan néz ki. Ő boldognak adja elő magát, de nem tudom, hogy lehet valaki boldog, akinek a testalkata alapból nem vékony, de a combja már vékonyabb mint a térde. Semmi, de abszolút semmi nincs rajta, és csak egyre kevesebb. Egy általánosba jártunk, csak látásból ismerjük egymást, de nagyon nem tudom végig nézni, ahogy megöli saját magát. Mert ahogy elnézem nem sok van neki. Szeretnék neki írni egy üzenetet, de nem tudom, hogy van-e értelme beleavatkozni. A barátai a kép alá csupa dícsérő szavakat írnak. Én nem értem, hát nem látnak? Segítsetek! Szerintetek megéri neki írni? És ha igen mit?

2014. jún. 10. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak így tovább. Hadd hogy a naturális szelekció elhozza méltó gyümölcsét!
2014. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Cenzúrázva tudnál küldeni egy képet? Csak hogy mennyire lenne jogos a beleszólásod.
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen persze.
2014. jún. 10. 21:29
 4/23 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Ha tényleg ő van a képen, akkor nagyon extrém eset. Nem hiszem el, hogy nem látja, pedig a fotókon az anorexiások is gyakran észreveszik, hogy túl vékonyak. Szerintem írj neki, beszélj vele, ha nem hallgat rád, akkor nem tudom, hogy tehetnél e bármi egyebet, de egy próbát megér.
2014. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát igen! De mit írjak neki? Még sosem beszéltem vele.Nem tudom, hogy kezdjem! :/
2014. jún. 10. 22:09
 6/23 anonim ***** válasza:
küldenél nekem is fotót?
2014. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem bantasbol mondom, de az egvilagon SEMMI KOZOD HOZZA!!!

Ha a csaladtagod lenne, vagy kozeli baratnod, akkor meg esetleg szolhatsz neki, vagy az anyukajanak, vagy ha csaladtag, akkor egy masik rokon segitseget kerheted, de igy hogy soha meg csak nem is beszeltel vele, eszedbe ne jusson beleszolni.

Egyaltalan semmi kozod hozza, es tutti biztos, hogy nagyon rosszul fogja venni, ha ilyesmivel keresed meg, foleg ugy, hogy meg csak nem is ismered.


Ne nezegesd a kepeit, foglalkozz magaddal es a kozvetlen barataiddal, olvass konyvet, nezz filmet, "idegenekkel" meg ne foglalkozz!


Lefogadom, hogy az osszes ismerosodnek a feszen vannak nagyon sulyos gondjaik. Lehet hogy valamelyiket molesztalja az iszakos apja. Ugye neki sem szolsz, hogy miert turi szotlanul? Azert mert nem tudsz rola. Most errol a csajrol tudsz, mert latod a kepeit, de az nem jelenti azt, hogy jogod van beleszolni.


Raadasul ez tok szubjektiv dolog. Neked nem tettszik (lehet hogy masnak se), de ha o neki ez igy jo, akkor igy jo es oltari bunkosag lenne szolni neki ezert! Foleg ugy, hogy allitasa szerint neki ez igy jo.


Amig ezzel masnak nem art, addig neked nincs semmi jogod beleszolni a dolgaiba.


Ha drogos lenne es a baratait is ravenne a kabitoszerre, akkor esetleg szolhatnal, mert azzal nemcsak magat, hanem masokat is karosit, de amig csak sajat maganak art ezzel, (meg neked, mert az esztetikai elmenyedet rontja) addig tessek csondben maradni!

2014. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Van köze hozzá. Nem kell néznie, ahogyan egy régi ismerőse megöli magát. Én nyilvános kommentet írnék valamelyik képe alá, talán akkor a többi ismerőse is észreveszi magát.
2014. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%

Pontosan leirtad a lenyeget: "Nem kell néznie"!!!!!

Senki nem kotelezi a kerdezot, hogy nezze. Nincs a monitor ele lancolva es kinozva azzal, hgoy nezze.

Nem kozvetlen baratja, nem a rokona, semmi koze hozza ertsetek mar meg.

Elhiszem hogy mindenkiben dul a segiteni akaras, de amirol te azt hiszed hogy segitseg, az masnak lehet hogy irto nagy megbantas lesz.

Megoli magat? Ugyan mar... azert az nem ilyen egyszeru!


Ha segiteni akartok, akkor menjetek levest osztani a hontalanoknak, mert nekik KELL a segitseg es ok KERIK is!!! Ez a vekony csaj NEM KERI!


"nyilvanos kommentet" ? nem eleg hogy hu..esegre biztatjatok a kerdezot de meg jol le is jaratja magat ha idegenek dolgaiba beavatkozik orszag vilag szeme lattara!

2014. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy vékony csaj, hanem egy anorexiás csaj, és ha ahhoz, hogy életben maradjon, annyi kell, hogy valaki kimondja, hogy anorexiás, akkor igenis mondja ki a kérdező. Ha a csaj nem akarja észrevenni, akkor ne vegye továbbra se észre, de az élete függhet rajta.

Ez amit mondasz, olyan, mint hogy ne menjen oda az ember az utcán segíteni egy idegennek, aki összeesik. Sajnos sok ember gondolja, hogy nem az ő dolga. Pedig mindenki dolga. Figyelnünk kéne egymásra legalább ennyire.

2014. jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!