Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tömegnövelőt szedjek...

Milyen tömegnövelőt szedjek ami természetes alapanyagokat tartalmaz és hatásos? 24 éves vagyok eszek rendesen de 60 kiló a maximumom és elegem van ebből! Kiakarok már valahogy nézni. Hogy hízzak gyorsan sokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rögtön tömegnövelővel kezdj. Ha sokat kajálsz változatosan és mellette edzel, szerintem gyarapodni fogsz. Én 55 kilóról izmosodtam 70 kilóra, mondjuk csak 173 cm magas vagyok.
2013. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit és milyen időközönként érdemes akkor enni?minden nap eszek amúgy még 11kor is :D semmi látszat nem direkt csak szeretek olyan tájt enni
2013. nov. 27. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a napi ötszöri étkezésre esküszöm. Te döntöd el, hogy hogyan osztod be a kaját, ugye a napirended se biztos, hogy olyan, mint az enyém. A lényeg, hogy bőségesen egyél húst a fehérje miatt, zöldséget/gyümölcsöt a vitaminok miatt, szénhidrátban gazdag ételeket, mondjuk kenyeret/zsemlét, meg az alapvető energia miatt. És persze edzeni-edzeni-edzeni.
2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Mi az hogy eszel rendesen ? mit, szalonnát porcukorral ?

2. A hízni akarsz az egyenlő azzal hogy zsírt akarsz felszedni, testépítésben (izom)tömegnövelésnek hívjuk.

Szerintem amíg ennyire nem tudsz semmit a testépítésről, addig ne akarj semmilyen tömegnövelőt venni. Ajánlom figyelmedbe a body.buildert, rengeteg mindent megtudhatsz itt a helyes táplálkozásról, edzésről, a test alapvető szükségleteiről és működéséről, ezen kívül sok érdekes cikket is találsz. Olvasd el a Sárga Kapszulát, ez egy amolyan ALAP ha el akarsz kezdeni változtatni a külsődön.

2013. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
D betűvel kezdődik a neved véletlenül ?
2013. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem gyúrni akarok csak hízni gyúrok én eleget a munkahelyen egész nap csak emelek.50-től 150 kilókig 8 órában
2013. nov. 29. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült.?
2020. jan. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!