Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés ellen mit tehetnék...

Hasmenés ellen mit tehetnék ez esetben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

2 napja voltam tükrözésen, ahol valamilyen kását kellett inni, olyan rossz utóíze volt, hogy muszáj volt ennem... Azóta felfordult a gyomrom.. Mintha egy tenger hullámzana a hasamban.. Hangja is van..

Ilyenkor mi a teendő? (házilag)?



2014. jún. 11. 17:43
 1/3 anonim válasza:

Ha ez a fura kása vagy valamilyen betegség okozza a hasmenést, akkor az orvos utasításait kövesd...


Egyébként én Egyiptomban tavaly nyáron elkaptam a "fáraó átkát" /fél óráig tartó görcsös hasmenés 3 percenként.../ Azt mondták, hogy csak a helyi gyógyszer segít.. Hát, 5 napig voltam a wc-hez láncolva, mert nem használt. Elegem lett és az itthonról vitt Lacti Protect-et vettem be. A 3. szem után /fél nappal később/ semmi bajom nem volt.

Ez egy vény nélkül kapható bélbaktérium kapszula. A normaflore nem ilyen jó, hogy miért, azt nem tudom, pedig elvileg az is bélflóra.

Ha az orvos jobbat nem tud és már te is kivagy, akkor próbáld meg a Lacto Protect-et.

2014. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösziszépen! (y)
2014. jún. 13. 17:13
 3/3 anonim válasza:
JA, és persze zsírszegény és cukormentes ételeket fogyassz! /főtt rizs pici sóval, főtt krumpli pici sóval, pirítós + tea vagy ásványvíz! / Semmi cukor - ez kedvez a gombáknak, és semmi klóros víz! Sós ropit is ehetsz. Előző voltam.
2014. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!