Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már egy elég jó ideje valamiér...

Már egy elég jó ideje valamiért nem tudok normálisan enni. Egyszerűen nincs éhség érzetem! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta nincs éhségérzetem, de ma már teljesen kiakadtam mikor reggelire megettem 1 szelet kenyeret fél paprikával és fél paradicsommal és kb. tele voltam, aztán egész nap semmi, este pedig fél tányér borsólevestől majdnem hánynom kellett.Szinte csak azért eszek,mert tudom,hogy muszáj.:/ Inni viszont annál inkább. Az ivást meg néha csak azért hagyom abba,mert már érzem,hogy megtelt a gyomrom. Esetleg forduljak orvoshoz? Előre is köszönöm a válaszokat! 17/F
2014. jún. 21. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Ezek a tünetek leginkább akkor jelentkeznek a az illető személy nagy stressznek van kitéve..esetleg még ha valami tragédia történt a családban
2014. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van alapja,de nem hinném,hogy ez lenne a probléma,max közre játszik, több mint 1 éve nem hinném,hogy stresszes vagyok megállás nélkül.:S
2014. jún. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!