Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normalis, hogyha eszek...

Az normalis, hogyha eszek chipset, akkor ra 2 orara rogton ki is adom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, kihányod? Vagy emésztetlenül távozik rendes úton? Egyik sem normális.
2014. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hanyom ki, hanem rendes uton tavozik.
2014. jún. 23. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy olyan gyorsan távozik? 2 óra az rövid idő a teljes emésztésre.
2014. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Passz de nekem is volt így, de nekem ez az idő 30-60 perc volt, de nekem nem csak a chipstől hanem sültkrumplitól, tortabevonótól, meg minden ilyen kajától ami másnak megfogta a hasát... az nekem kegyetlenül meghajtotta, már attól is szaladoznom kellett ha ebédnél egy-két kis szem krumpli került a tányéromba... aztán egy ismerőstől kaptunk kaukázusi kristálygombát amiből limonádét csináltunk és ha azt ittam akkor ez nem jött elő... aztán ezt ittam vagy két évig naponta átlag 2-2,5 litert, és most tavasz óta nem iszom de azóta nem vettem észre hogy ez a hasmenéses dolog előjött volna...
2014. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!