Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek utazás előtt és alatt?

Mit egyek utazás előtt és alatt?

Figyelt kérdés
A jövőhónapba nyaralni megyünk! Busszal fogunk utazni. Viszonylag elég hosszú út lesz. Sajnos a gyomrom elég nehezen viseli a hosszan tartó egy helyben ülést. Meg szeretném előzni a puffadást és a székelési kényszert és az utána kellemetlen székrekedési érzést. A programunk elég sűrű lesz, így egy pihenést sem tudok besűríteni az utazás után. Tudom többen megyünk és biztos nem én vagyok csak egyedül aki hasonló nehézségekkel küszködik. Azonban a pihenő alatt a benzinkúton elvégzett gyors vécézést miközben 10 állnak és várnak rám nem tudom elvégezni. Ez pszichés már inkább. Esetleg tud valaki bármilyen bevált ötletet adni, amivel ez a kellemes kis kirándulást nem rontja el ez a fránya kellemetlenség. Kérlek írjatok! :)

2014. jún. 24. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!