Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szervezet lúgosítása jó...

A szervezet lúgosítása jó megoldás?

Figyelt kérdés
Elég sok pattanásom van, és egy kis narancsbőröm is. Már mindent kipróbáltam, de semmi nem volt hatásos. Emellett rendszeresen sportolok és próbálom kerülni az egészségtelen ételeket, a probléma mégis fenn áll. Azt olvastam, hogy a szervezet elsavasodása lehet a felelős ezekért a 'tünetekért', szerintetek igaz lehet? Ha igen, fel tudnátok nekem sorolni olyan ételeket amik valóban lúgosítanak? A neten van egy csomó lista, de sokszor ellentmondanak egymásnak, így nem tudom melyiknek higgyek.
2014. júl. 6. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha visszatartod a levegőt akkor a szevrezted savasodik, ha hiperventillálsz lúgosodik. Ezek ennyire percízen beállított rendszerek. Vagyis ilyen baromságok nincsenek, hogy elsavasodik a szevrezeted. Vannak pufferrendszerek, amik vagy helyreállítják az egyensúlyt vagy meghalsz. Pont. Olyan, hogy te elsavasodott szervezettel tartósan elvegetálsz nincs.
2014. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
lugósítás nem létezik...
2014. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sem segített?

[link]

[link]

TianDe Master Herb

2014. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg a táplálkozásod.
2014. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hogy-hogy nem létezik? Akkor a lúgosító ételek mégis mit csinálnak, ha nem lúgosítanak?


3-as, köszi a linkeket, de az első nekem túl drága és nem szeretem a gyógyszereket, a többi pedig külsőleg alkalmazandó és én belülről szeretném megszüntetni a problémát, nem csak 'tünetmentessé' tenni magam egy időre.


4-es próbáltam de egyszerűen nem tudok rájönni mi okozza a problémát ezért találok rá minden hülyeségre. :/


Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 6. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A lúgosító étrend kérlek szépen egy nagy nagy baromság:


[link]

2014. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem érted, hogy nincs olyan, hogy lúgosítás, se lúgosító étel, azt csak kitalták, hogy vedd meg a hülye vizeket, mert lúgósítanak, meg ilyenek.
2014. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted miért van annyi ellentmondás? Azért mert nem létezik.
2014. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Bizony nem létezik ilyen. Egy átkozottul nagy áltudományos átverés. Az alimento-féle cikket tényleg nagyon érdemes elolvasni!!!
2014. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, nagyon hasznos volt, most már én is látom, hogy hülyeség.
2014. júl. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!