Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az, hogy akármenny...

Mitől lehet az, hogy akármennyit eszem, nem tudok meghízni?

Figyelt kérdés

Sőt, enni se nagyon tudok, ha sokat, vagy nehéz ételeket eszem, fáj a gyomrom és hasmenésem van.

Bevallom, korábban lelki problémák miatt volt, hogy direkt nem ettem, illetve csak nagyon minimálisat (ez egy kb. 4-5 hónapos időszak volt, megszakításokkal), fogytam is 8-10 kilót. Most már ennék rendesen, de nem jön vissza rám egy gramm sem. Lehet, hogy ennek az utóhatása? Vagy ételallergia? Esetleg valamilyen szervi probléma?

Emellett vegetáriánus vagyok (a rántott hal nagy ritkán belefér).

181 cm vagyok és kb. 55 kg.


25/N



2014. júl. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te vagy a világ legszerencsésebb embere...
2014. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem hízol, mert vegetáriánus vagy. És ahogy írod, nem is eszel sokat.

Nekem egyébként a nagyon sok zöldségtől majdnem hasmenésem van. Lehet, hogy nem jó a szervezetednek, hogy nem eszel mást. De lelki okok miatt is van olyan, aki nem tud hízni.

Vagy megviselte a szervezeted a koplalás és most nem bírja a normális kajálást. Bár ahogy írod még most is biztosan túl keveset eszel.

2014. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A vegetáriánus nem csak zöldségen él. Attól, h nem eszik húst, még vannak tápláló, hízlaló kaják.

Ha a szervezeted nem kívánja, ne erőltetsd. Lehet valamennyire genetikai is. Szten nem kell aggódnod, de ha mégis úgy érzed, h biztosra kell tudnod, menj el orvoshoz.

2014. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is igazán az az aggasztó, hogy nem tudok felszedni, inkább az, hogy enni is csak keveset tudok, mert különben problémák vannak...

Most kipróbálom az egy hét tejmentességet, mert megfordult a fejemben, hogy esetleg tejallergia miatt van ez. Majd meglátjuk, mi lesz.

2014. júl. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!