Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 3 napig nagyon keveset...

Ha 3 napig nagyon keveset eszem (joghurt, dinnye, egyén gyümölcsök) van rá esély hogy elájujak? Lécci, fontos!

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tömöd magadba a gyümölcsöket, akkor kevéssé valószínű, ugyanis tele vannak szénhidráttal, főleg a banán.

Maximum vércukorszinted fog ingadozni, de mivel a legtöbb gyümölcs pl. dinnye gyorsan felszívódó szénhidrát, ezért ha kezded magad furán érezni és eszel valamit, akkor azonnal segíteni fog. (MOndjuk az alma csak marja a gyomrot, szóval azzal óvatosan, meg a citrusokkal)

De minek csinálod?

2014. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor nem gyümölcsöt eszem, hanem valami mást. Nem vagyok biztos abban hogy élni akarok, de az ereimet nem merem felvágni, hátha az ájulás után rájövök mit akarok.
2014. júl. 15. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolkodj inkább el, hogy a problémáidat hogyan tudnád megoldani, ha kell segítséggel is.
2014. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó öreg depresszió. Tudnék ajánlani egy kis egészséges táplálkozást és testmozgást, az segít másképp látni a világot. Az én életszemléletemet teljesen megváltoztatta. Az addig megoldhatatlan problémák eltörpültek, rájöttem, hogy szinte mindent meg lehet oldani, csak akarni kell és tenni érte. Ahhoz valami nagyon-nagyon nyomós ok kéne, hogy elgondolkodjak az öngyilkosságon. Alapvetően egészséges embernek szerintem nem fordul meg a fejében.
2014. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ájulás nem segít.

Nem tudom mennyi idős vagy, de kérj segítséget.

Pszichológus kellene.

Valakihez menj el, akik nem a szüleid és megbízol benne, és mondd el neki a problémádat, biztos tovább segít a megfelelő helyre.

2014. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!