Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rántott zöldségek, főzelék,...

Rántott zöldségek, főzelék, natúr joghurt ezektől mennyit fogyhatok? Ha egész héten ilyeneket eszek nagyon keveset persze? Naponta flabélos mellé sportnak

Figyelt kérdés
Nincs kedvem koplalni, mert attól elájulok és sulia járok, tanulni is kell van hogy este 8ig van előadásom, de jövőhét szombaton lesz egy bál és a tavalyi ruhám(most lehet oltani, de 1x volt rajtam eddig) nem áll szépen rajtam, 5 kiló felcsúszott és azt el kéne tüntetnem, a fent leírtak alapján sikerülhet?
2012. nov. 2. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
rántott zöldséget ne, ne rántsd ki az felesleges, edd nyersen vagy párolva
2012. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
levesnek esetleg? Vettem gombát azzal most mit csináljak ???
2012. nov. 2. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
jovohet szombatik 5kilot nem fogsz fogyni, de a beleidet ha kiurited akkor a hasad laposabbnak fog latszodni optikailag..ajanlom h igyal sok vizet, gyumolcsteákat amik felhigitjak a béltartalmat és hamarabb tavozik a salakanyag, egyél minel tobb fehérjét és rostot, gombat attol fugg mien, ha fejes sampion gomba akkor fuszerezd es tebb be grillezni csirke mellé koretnek szuper lesz, vagy toltsed meg sajtos tejfolos sonkas keverékkel és megsutod sutobe...a lényeg h konnyen emésztheto ételeket foyassz lehetoleg és akkor valmivel jobban nezel majd ki jovohetre :)
2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát, egy hét alatt semmiképp nem fogsz látványos eredményt elérni. A gombából lehet párolt zöldség, gombapörkölt vagy gombaleves is.


Viszont ez a flabélos... ez komolyan sport? Nekem úgy tűnik, hogy ez csak az n+1. "sportolj erőfeszítés nélkül" átverés. Szóval én ezzel szemben vagyok bizalmatlan, valami rendes sportot csinálnék helyette.

2012. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor hagyom, felveszek mást :D

175cm/68 kg nagyon vészes?

2012. nov. 2. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
:D hat ez konnyen ment, ííme a példa, h az emberiség milyen kényelmes :D mivel nemtudjuk milyen aranyban oszlik el rajtad a zsír igy nem tudok megfelelo valaszt adni..neked kell tudni h jol e erzed magad a bőrödben
2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden zöldséget, a gombát is lehet párolni. A rántásnál a panír mint gabona tök felesleges, de lehet használni mondjuk magőrleményeket.

A flabélos nem edzés, nincs pozitív hatása (kivéve ha Te élvezed és jót beszélgetsz közben) de tök jó, hogy ilyenekre van pénzed!

Akkor biztos, 100% halálosan tutibiztos, hogy húst is tudsz venni minden nap, minden étkezésre hiszen ha FLABÉLOSRA futja, akkor kizárt hogy az élet fontos dolgaira, mint a táplálkozás már ne lenne elég anyagi forrás. Ez szerencsés helyzet!


Fogyassz húst, zöldséget jóleső mennyiségben, ajánlottak a halak bízunk benne szereted, én nagy lazacpárti vagyok csak hát néha a pénz ugye.. közbeszól :)


Ha ezeket megfogadod akkor a stabil vércukorszinteddel összefüggésben éppenséggel a tanulás is jobban fog menni. De flabélos helyett mondjuk Taichiznék, Jógéznék ezt még leírom Neked.

Soha ne akarj jövő hét szombatra megváltozni, fogyni, megszépülni stb. Nem fog menni, ennyi idő alatt jó ha zh-ra, vizsgára felkészül az ember. Tej-gabonamentes táplálkozással is kell pár hét, mire látszatja lesz a dolognak, de megéri.

2012. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a FLASBÉLOS 2ezer ft-volt korlátlan havi bérlet, te sem hallottál még a bónuszbrigádról és társairól,ahol az a cél, hogy a termékek árát 50-80%-kal csökkentsék, hogy szinte mindenki kipróbálhassa, hozzájuthasson egy kondi bérlet 6ezernél kezdődik, de köszönöm a felettébb értelmes válaszodat
2012. nov. 6. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
A másodiknak külön gratula! "sajtos tejfölös" Jó sok telített zsír legyen! Gyors fogyáshoz valóban ez kell XDDD
2012. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!