Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindig hanyingerem van. Tudom...

Mindig hanyingerem van. Tudom miert, de kerlek segitesetek, hogy mit tegyek!? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, fiu. 4 eve volt egy eleg komoly (majd halallal jaro) betegsem, amit vegul is 4 honap szenvedes utan, mutettel "megoldottak". (most abba a reszletekbe nem mennek bele, biztos nem azzal fugg ossze.) Utana 1 evre ra ujra mentem a korhazba, mert mindig fajt ujra a hasam. Lenyomtak egy szondat, stb...es kiderult, hogy az atlagosnal 10x tobb a gyomorsavat termel a gyomrom. Akkor szedtem ra gyogyszert aztan el ks mult. Azomban ez a problema vissza vissza ter. Most mar 3 napja ujra szenvedek..fogytam 3 kilot is, 42 kilo vagyok. Egyszeruen nem kivanok semmit, de tudom , hogy ehes vagyok. Vizet se iszom eleget. Eleg egeszsegtelenul is taplalkozom. Szerintetek teljes etrend valtoztatassal, es megfelelo eletmoddal tudok javitani a helyzetemen? Mar ma elkezdtem, es tenyleg jobban vagyok mar. Ma sokat ittam, nem edesseggel kezdtem a napot, hanem vizzel, es Ir vajas kenyerrel. Es teljesen kiiktatok minden savas, egeszsegtelen etelt. Akkor van remenyem teljes eletet elni? Koszonom, elore az ertelmes valaszokat/tanacsokat!
2014. júl. 16. 08:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Igy utolag vissza olvasva, sok helyesirasi es fogalmazasi hibat is talatam, ne haragudjatok, de nem vagyok nagyon jol...es telefonrol nem is olyan konnyu irni..TENYLEG BOCSNAT!!
2014. júl. 16. 08:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a vajas kenyér szintén nem jó a savnak. Nekem is volt gyomorfájós időszakom és igen, az étrend megváltoztatása nagyon gyorsan segített. De ebbe a kenyér sem fér bele, maximum nagyon ritkán teljes kiőrlésű kenyér. Mindenféle cukros, fehétlisztes dolgot kerülnöd kellene. Vannak neten ilyen diéták, valami ilyesmit kelene követni:

[link]

2014. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
cukros édes dolgokat is kerüld, mert az is fokozza a gyomorsav termelést
2014. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!