Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Marhahúsevéssel fenntartható...

Marhahúsevéssel fenntartható a szellemi frissesség?

Figyelt kérdés

Bartáom szerint aki marhahúst eszik naponta legaláb egy szeletet, az szellemileg a topon marad. Mentálisan nagyon lepasszoltam az utóbbi időben, szerinte mert a legolcsóbb ételeket eszem ( mindennap zacskósrizs púlykamedállal + csalamádéval) igaz, hogy mindennap szedek be Centrum A-Z-ig filmtablettát


Ha marhapörköltet ennék mindennap a rizshez és csalamádéhoz, akkor visszatérnék a szellemi frissességhez?


2014. júl. 17. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi jelentősége lehet. A marhahús jó kaja, de szerintem nem az fog rendberakni. A pulykamedál gondolom mirelit, azt lecserélném friss húsra. Egy csirkemellet sem sokkal bonyolultabb megcsinálni. A zacskós rizzsel nincs gond, ebből esetleg megpróbálhatsz egy barnarizst, az lassabban szívódik fel, nem szedál le annyira. Viszont mellé jó lenne, ha ennél zöldségeket is, a csalamádé nem az igazi, legalábbis egyedüli zöldségforrásként semmiképp. Párolhatsz mellé brokkolit, karfiolt, répát, csinálhatsz mindenféle friss zöldségekből salátát, stb. A csirkemellett ráadásul változatosan tudod csinálni, lehet azt is összesütni zöldségekkel, sajttal, csak a fantáziád szab határt. Ezzel is tudod növelni a változatosságot. Gyors kajának én nagyon szeretem a zabpelyhet fehérjeturmixszal, és a túrót kikeverve egy natúr joghurttal, ez is sok módon ízesíthető, és visz egy kis változatosságot a kajádba.
2014. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam régen csirkemellet és más csirkehúst is enni, fel is vetettem, de a barátom szerint az sem jó, csak a marhahús. Szerinted?
2014. júl. 18. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!