Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért hányom ki a kaját néha?

Mért hányom ki a kaját néha?

Figyelt kérdés
elég gyakran kihányom a kaját, reggel, vagy este rosszul vagyok és hányingerem van, és ki kell mennem hányni mert nem tudok ugy aludni se. Elég sokat eszek, és mindent szoktam enni, pizzá, hamburgert, sültkrumpli, főt kajákat, rántott húst, kivéve a csokit és valamikor ki kell hánynom mert. Mostanába elég sokat ettem pizzát, majdnem minden héten rendeltem, de pizzát csak egyszer hánytam ki.

2014. júl. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bírja a gyomrod az összevissza zabálást. Vagy bélgyulladás.
2014. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összetett ügy , a sok fehér lisztes mag a sok sült étel savat halmaz fel . Élő gyümölcsöt és vizet is nyomass be .Így szabadul meg tőle . De keress meg táplálkozás szakérzőt .
2014. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval akkor diétáznom kell? utálok diétázni
2014. júl. 29. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell diétázni, csak épp nem kell halálra zabálni magad, ennyi a titok nyitja.
2014. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!